w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 287
Wszystkich postów: 900132
Wszystkich tematów: 126093

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5260 dni

TreeSize Personal 6.3.7.1230


TreeSize Personal to rozbudowany program do analizy zajętości miejsca na dyskach twardych komputera. Wyposażony jest w wiele modułów analizy, które, tworząc również przydatne wykresy, pozwalają poznać szczegółowe statystyki związane z rodzajem zapisywanych plików na komputerze, ich datami ostatniego użycia, wielkością i innymi parametrami. Aplikacja wyróżnia się atrakcyjnym i wygodnym w obsłudze interfejsem (pasek narzędzi zastąpiono wstążką), licznymi ustawieniami oraz stosunkowo szybką pracą.

Aby skorzystać z możliwości programu, w pierwszej chwili po jego uruchomieniu, konieczne będzie wskazanie interesującej nas lokalizacji do skanowania. Może to być cała partycja dysku, ale również konkretny folder. Podczas analizy, wyświetlane dane są na bieżąco aktualizowane wraz z postępem prac (dotyczy to także wykresów), wobec czego w pierwszej chwili nie należy się nimi sugerować; aby uzyskać wiarygodne dane, niezbędne będzie doczekanie końca etapu analizy. Kiedy zostanie on zakończony, będziemy mogli swobodnie przełączać się pomiędzy pozostałymi zakładkami, które kryją kolejne wykresy innego typu oraz tabelaryczne zestawienia związane ze statystykami plików.

Bardzo dużym plusem są tutaj liczne ustawienia, które pozwolą dopasować sposób działania etapu analizy dokładnie do naszych potrzeb. Z ciekawszych opcji znajdziemy tu możliwość stworzenia wyjątków w oparciu o rozszerzenia plików, bądź stosowanie wyrażeń regularnych. Modyfikacjom podlegają także niektóre elementy wizualne interfejsu.

Uwaga!
W naszej bazie znajdują się także:
TreeSize Free - najuboższa, ale darmowa wersja programu z rodziny TreeSize,
TreeSize Professional - edycja do zastosowań profesjonalnych, obsługująca również systemy Windows Server.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
TreeSize PersonalTreeSize Personal 6.3.7.1230
Wersja stabilna 32-bitowa
18.18 MB | 2017-04-21
TreeSize Personal 6.3.7.1230
Wersja stabilna 64-bitowa
19.37 MB | 2017-04-21

Ilość pobrań: 62 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TreeSize Personal