w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 480
Wszystkich postów: 944631
Wszystkich tematów: 141746

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni
pl

Lazesoft Recovery Suite Home Edition 4.7.1


Lazesoft Recovery Suite Home Edition to dedykowany zastosowaniom domowym pakiet narzędzi dyskowych, który pozwala zarządzać ich klonowaniem, odzyskiwaniem danych, przywracaniem systemu oraz haseł kont użytkowników. Jest to zestaw z jednej strony prosty obsłudze, ale jednocześnie charakteryzujący się nieco nietypowym interfejsem, którego wygląd może czasem nieco ujemnie wpływać na komfort użytkowania (nieliczne elementy, na przykład wykresy oraz wybrane opcje mogą wydać się nieco przesadnie „upiększone”). Pomijając kwestię wyglądu, którego ocenę pozostawiamy użytkownikom, wszystkie dostępne w programie moduły są dopracowane, a dzięki dobremu opisowi (który niestety często pozostaje anglojęzyczny), proste w obsłudze już od pierwszego razu.

Po uruchomieniu programu, oczom użytkownika ukazuje się proste menu, które składa się z pięciu głównych opcji. Jak się szybko okazuje, wykorzystanie drugiej oraz ostatniej (a więc przywracania systemu oraz odzyskiwania haseł), wymagają uprzedniego wypalenia bootowalnej płyty ratunkowej, co dokonywane jest po kliknięciu pierwszego przycisku w głównym menu (kreator przeprowadzi nas przez odpowiednie etapy tworzenia płyty). Bezpośrednio w aplikacji mamy natomiast dostęp do narzędzi typowo dyskowych: zarządzania obrazami i klonowaniem oraz odzyskiwania danych. Obydwie te opcje aktywują nowe okna programu, w których znajdziemy wiele przydatnych opcji.

Obsługa wspomnianych modułów jest intuicyjna i sprowadza się do wybrania odpowiedniego działania z menu po lewej stronie ekranu, bądź z paska w górnej części interfejsu. Do najważniejszych opcji należy odzyskiwanie plików (włączanie z dokładnym skanowaniem), zarządzanie MBR, obsługa partycji oraz klonowanie dysków.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się także demonstracyjna wersja programu Lazesoft Recovery Suite Professional Edition, która obsługuje dodatkowo system plików platformy Mac, ratowanie brakujących plików na dyskach oraz pozwala na wykorzystanie aplikacji w celach komercyjnych.

Spolszczenie!
Niestety nie wszystkie elementy interfejsu zostały prawidłowo przetłumaczone z języka angielskiego. Brak tłumaczeń dotyczy czasem całych modułów. Anglojęzyczna pozostaje także instrukcja obsługi.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
Lazesoft Recovery Suite Home EditionLazesoft Recovery Suite Home Edition 4.7.1
Wersja stabilna
47.12 MB | 2023-11-11

Ilość pobrań: 1245 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Lazesoft Recovery Suite Home Edition