w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 262
Wszystkich postów: 904274
Wszystkich tematów: 127496

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6508 dni
pl

Wise JetSearch 4.12.217


Wise JetSearch to wygodna wyszukiwarka danych dla systemów operacyjnych z rodziny Windows. Program wyróżnia się szybkim działaniem - pliki oraz foldery zostaną znalezione w przeciągu kilku sekund. Podobnie jak inne aplikacje wydane przez zespół WiseCleaner.com, narzędzie posiada bardzo prosty w obsłudze, a tym samym przyjazny dla początkujących użytkowników interfejs. Wszystkie te cechy sprawiają, że JetSearch znakomicie sprawdzi się jako alternatywa dla standardowego, systemowego modułu wyszukiwania.

Program prezentuje wyniki w postaci listy, na której znajdziemy podstawowe informacje o plikach i katalogach (nazwa, ścieżka, rozmiar, data modyfikacji). Spis możemy posortować według wymienionych kryteriów - w tym celu klikamy na odpowiednie kolumny. W głównym oknie aplikacji znajdziemy kontrolkę służącą do wyboru wejściowych partycji oraz pole, w którym wpisujemy ciąg znaków (co ciekawe, możemy również korzystać z masek). W dodatkowym menu kontekstowym znajdziemy opcje odpowiedzialne za: otwieranie pliku, otwieranie katalogu w Eksploratorze Windows, kopiowanie/usuwanie danych, wyświetlanie okna właściwości, zaznaczanie wpisów, kopiowanie pełnej lub względnej ścieżki do schowka systemowego.

Wise JetSearch posiada dwa tryby interfejsu - pełny i uproszczony (niewielkie okienko wyświetlane po najechaniu na krawędź ekranu). Narzędzie może zostać także uruchamiane podczas ładowania systemu operacyjnego. Program współpracuje z woluminami sformatowanymi za pomocą FAT (fat32, exfat) lub NTFS - dzięki temu aplikacja sprawdzi się podczas wyszukiwania danych znajdujących się na nośnikach wymiennych.

Wise JetSearch może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych - rozpowszechniany jest na zasadach licencji freeware.

Spolszczenie!
Program posiada polską wersję interfejsu. Spolszczenie nie jest niestety ustawiane automatycznie - należy je zastosować ręcznie z poziomu menu konfiguracyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (10 głosów)

Strefa Download programu
Wise JetSearchWise JetSearch 4.12.217
Wersja stabilna
4.66 MB | 2020-11-13
przejdź
Wise JetSearch Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 624 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (4)
Wise JetSearch
avatararrow
tele02 | 2015.02.15 11:34
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Podzielam opinię 'Garu', przydatny "sofcik"
znacznie przyspieszający wyszukiwanie.
Wise JetSearch 1.49.83
avatararrow
Garu | 2014.11.22 17:09
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten wisejet search jest mały, szybki i stabilny. W sek znajdzie tysiące wyników. Systemowy na XP dłużej wyszukuje. Na win7, wyszukiwanie systemowe jest bardzo up, czyli uciążliwe. Poprawili i dodali wklejanie wyrazów w pasek wyszukiwania. Polski język do ustawienia. Duży wybór czynności z menu kontekstowego.
Od lat nie zawodzi. Są inne wyszukiwarki plików, ale nie wybrzydzam. Lekki.
Wise JetSearch 1.49.83
avatararrow
~mapi | 2014.11.22 13:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Lubię Wise, ale nie widzę, po co chciałbym mieć tego programosa :( Win to potrafi...
Wise JetSearch 1.49.83
avatararrow
Garu | 2013.09.28 17:10
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dobry program, lekki dla systemu i szybki. Potrafi w sekundę znaleźć tysiące wyników. Można z poziomu panelu otwierać foldery, i wykonywać wszelkie operacje, włącznie z usuwaniem folderów i plików. Na win 7 jest długie i uciążliwe wyszukiwanie, ponieważ otwarcie wyszukanego i powrót do wyszukiwania, skutkuje ponownym długim wyszukiwaniem. Ten Wise JetSearch, to darmowy program, acz ma wadę, że nie można skopiować jakiejś nazwy i wkleić w pole adresu wyszukiwania. To bardzo stabilny i udany produkt Wise.
Wise JetSearch 1.39.73