w
googluj
pl

Wise JetSearch Portable 4.12.217


Wise JetSearch Portable to wygodna wyszukiwarka danych dla systemów operacyjnych z rodziny Windows. Program w wersji przenośnej, która nie wymaga instalacji. Aplikacja wyróżnia się szybkim działaniem - pliki oraz foldery zostaną znalezione w przeciągu kilku sekund. Podobnie jak inne aplikacje wydane przez zespół WiseCleaner.com, narzędzie posiada bardzo prosty w obsłudze, a tym samym przyjazny dla początkujących użytkowników interfejs. Wszystkie te cechy sprawiają, że JetSearch znakomicie sprawdzi się jako alternatywa dla standardowego, systemowego modułu wyszukiwania.

Program prezentuje wyniki w postaci listy, na której znajdziemy podstawowe informacje o plikach i katalogach (nazwa, ścieżka, rozmiar, data modyfikacji). Spis możemy posortować według wymienionych kryteriów - w tym celu klikamy na odpowiednie kolumny. W głównym oknie aplikacji znajdziemy kontrolkę służącą do wyboru wejściowych partycji oraz pole, w którym wpisujemy ciąg znaków (co ciekawe, możemy również korzystać z masek). W dodatkowym menu kontekstowym znajdziemy opcje odpowiedzialne za: otwieranie pliku, otwieranie katalogu w Eksploratorze Windows, kopiowanie/usuwanie danych, wyświetlanie okna właściwości, zaznaczanie wpisów, kopiowanie pełnej lub względnej ścieżki do schowka systemowego.

Wise JetSearch posiada dwa tryby interfejsu - pełny i uproszczony (niewielkie okienko wyświetlane po najechaniu na krawędź ekranu). Narzędzie może zostać także uruchamiane podczas ładowania systemu operacyjnego. Program współpracuje z woluminami sformatowanymi za pomocą FAT (fat32, exfat) lub NTFS - dzięki temu aplikacja sprawdzi się podczas wyszukiwania danych znajdujących się na nośnikach wymiennych.

Wise JetSearch może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych - rozpowszechniany jest na zasadach licencji freeware.

Spolszczenie!
Program posiada polską wersję interfejsu. Spolszczenie nie jest niestety ustawiane automatycznie - należy je zastosować ręcznie z poziomu menu konfiguracyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
Wise JetSearch PortableWise JetSearch Portable 4.12.217
Wersja stabilna
2.38 MB | 2020-11-13
przejdź Wersja instalacyjna Wise JetSearch

Ilość pobrań: 1066 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Wise JetSearch Portable