w
googluj
pl

Wise Auto Shutdown Portable 1.76.95


Wise Auto Shutdown Portable to lekkie narzędzie pozwalające na automatyzowanie pracy komputera. Program jest w wersji przenośnej, dzięki czemu nie trzeba go instalować w systemie Windows. Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem aplikacji jest wyłączanie systemu operacyjnego. Dostępne są również inne standardowe akcje, takie jak: ponowne uruchamianie komputera, wylogowywanie aktualnego użytkownika, przechodzenie w stan wstrzymania, wyłączanie zasilania, usypanie komputera. Program sprawdzi się w rozmaitych zastosowaniach - dzięki niemu możemy na przykład wyłączyć sprzęt po zakończeniu pobierania danych.

Narzędzie posiada przyjazny dla początkujących użytkowników, maksymalnie uproszony interfejs - z jego obsługą poradzą sobie nawet całkowici nowicjusze. Konfiguracja jest bardzo prosta: w głównym oknie wybieramy typ zadania oraz jego powtarzalność. Akcje mogą być uruchamiane codzienne o określonej godzinie lub po upłynięciu zadanego czasu. Możemy także wskazać konkretny termin. Ustawienia zatwierdzamy przyciskiem "Uruchom zadanie". Po włączeniu odliczania, aplikacja będzie działać w tle w postaci ikony znajdującej się w zasobniku systemowym. Program został wyposażony w funkcję przypominania o wykonywaniu akcji. 5 minut przed wskazanym terminem zostanie wyświetlony komunikat, dzięki któremu możemy anulować bądź zaakceptować akcję.

Wise Auto Shutdown jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Aplikacja wyposażona jest także w mechanizm automatycznych aktualizacji.

Spolszczenie!
Wise Auto Shutdown posiada polską wersję interfejsu, którą należy zastosować ręcznie z poziomu menu konfiguracyjne. Wybieramy w nim opcje Languages -> Polish.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (12 głosów)

Strefa Download programu
Wise Auto Shutdown PortableWise Auto Shutdown Portable 1.76.95
Wersja stabilna
1.38 MB | 2019-11-06
przejdź Wersja instalacyjna Wise Auto Shutdown

Ilość pobrań: 1549 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Wise Auto Shutdown Portable