w
googluj

My Daily Wallpaper Portable 7.00


My Daily Wallpaper Portable to program do zarządzania tapetami pulpitu w przenośnej wersji, która nie wymaga instalacji w systemie Windows. Głównym zadaniem aplikacji jest odświeżanie wyglądu ekranu na podstawie ustalonych przez nas preferencji. Tło może być zmieniane na żądanie użytkownika, co zadany okres czasu lub podczas startu systemu operacyjnego.

Program współpracuje z wieloma serwisami przechowującymi na swoich serwerach dobrej jakości tapety. Baza danych zawiera kilkaset tysięcy obrazków, podzielonych na kategorie tematyczne (trójwymiarowe, krajobrazy, abstrakcje, anime, sztuka, samochody, motocykle, celebryci, sport, przestrzeń kosmiczna, gry komputerowe, jedzenie, piosenkarze, kreskówki i wiele innych). Lista jest bogata i z pewnością każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Eksplorowanie zbioru tapet jest możliwe na kilka sposobów. Oprócz głównego okna, w którym znajdziemy kilka przykładowych grafik, skorzystać możemy z oddzielnej przeglądarki oraz pobierania losowego obrazka.

Warto zwrócić uwagę na dodatkowe opcje konfiguracyjne, które pozwolą nam na wyselekcjonowanie grafik lepiej pasujących do naszego pulpitu. Przede wszystkim powinniśmy zaznaczyć w polu "Wallpapers resolution" pozycje odpowiadające rozdzielczości i parametrom wyświetlacza. Inne opcje odpowiadają między innymi za: przechowywanie kopii pobranych tapet, losowanie fotografii podczas każdego startu, automatyczne uruchamianie z systemem operacyjnym i wyłączenie kolorowego tła pulpitu. W razie problemów z połączeniem sieciowym możemy także skorzystać z obsługi serwerów proxy.

Program nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze. Aplikacja jest minimalizowana do zasobnika systemowego, w którym będą wyświetlane powiadomienia na temat pracy narzędzia. Dostępne jest tam także menu z podstawowymi opcjami. My Daily Wallpaper wyposażony jest w mechanizm automatycznych aktualizacji - dotyczą one zarówno oprogramowania jak i nowych kategorii tapet. Co ciekawe, aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.

Wymagania!
Program z racji swojej specyfiki wymaga dostępu do Internetu. Niska prędkość połączenia z siecią może powodować wolne lub nieprawidłowe działanie aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
My Daily Wallpaper PortableMy Daily Wallpaper Portable 7.00
Wersja stabilna
0.35 MB | 2015-03-20
przejdź Wersja instalacyjna My Daily Wallpaper

Ilość pobrań: 220 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
My Daily Wallpaper Portable