w
googluj
pl

Wise Folder Hider Portable 4.32.191


Wise Folder Hider Portable - przenośna wersja programu do ukrywania danych. Aplikacja przyda się do ochrony prywatnych informacji przed nieuprawionym dostępem oraz porządkowania zawartości dysku (w prosty sposób zmienimy widoczność rzadko używanych pozycji). Program pozwala na ukrywanie plików, katalogów i urządzeń podłączonych za pośrednictwem interfejsu USB. W ten sposób oznaczone dane nie są dostępne z poziomu menadżerów plików, linii poleceń i kontrolek systemowych.

Obsługa programu jest bardzo prosta - nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputera. Na początku należy ustawić hasło dostępu. Odpowiedni formularz wyświetli się po pierwszym uruchomieniu aplikacji. Po zatwierdzeniu wyboru, uzyskujemy dostęp do głównej funkcji narzędzia, a mianowicie ukrywania danych. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Najprostszym rozwiązaniem jest przeciągnięcie pliku/katalogu na główne okno aplikacji bądź wybranie opcji "Hide Folder/File With Wise Folder Hider" z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Możemy również skorzystać ze standardowego okna dialogowego. Co ciekawe, program oferuje ochronę na dwóch poziomach. Pierwsze hasło zabezpiecza dostęp do panelu administracyjnego, drugie pozwala na odblokowanie wcześniej ukrytych danych.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie (licencja freeware). Na oficjalnej stronie projektu znajduje się przystępnie napisana dokumentacja.

Uwaga!
Narzędzie zapewni nam tylko podstawową ochronę, przydatną w zastosowaniach domowych. W sytuacjach wymagających bardziej wyrafinowanych zabezpieczeń, polecamy inne, bardziej zaawansowane narzędzia - na przykład TrueCrypt.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu nie jest ustawiane automatycznie - należy jest zastosować ręcznie. Aby to zrobić, naciskamy ikonę w lewym górnym rogu okna, a następnie z menu wybieramy Languages -> Polish.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (35 głosów)

Strefa Download programu
Wise Folder Hider PortableWise Folder Hider Portable 4.32.191
Wersja stabilna
1.7 MB | 2020-01-14
przejdź Wersja instalacyjna Wise Folder Hider

Ilość pobrań: 2168 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
Wise Folder Hider Portable
avatararrow
~anty-tele02 | 2014.03.15 21:27
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Sofcik rzeczywiście wart zainteresowania. Polecam !!!
Wise Folder Hider Portable 2.02
| Komentarz został wyminusowany | wyświetl