w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 122
Wszystkich postów: 904513
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6758 dni
pl

IE Tab for Chrome 14.6.29.1


IE Tab for Chrome to rozszerzenie przeglądarki Google Chrome, umożliwiające wyświetlanie witryn za pomocą Internet Explorera w kartach Chrome. W ten sposób można wyświetlać strony, które wymagają kontrolek ActiveX, sprawdzać renderowanie witryn za pomocą silnika IE, korzystać z w pełni z Eksploratora Windows poprzez karty IE Tab, a także używać w nich Outlook Web Access i funkcji Sharepoint dostępnych jedynie dla Internet Explorera.

Rozszerzenie przyda się zwłaszcza webdeveloperom, pozwoli sprawdzić wyświetlanie stron w Internet Explorerze, w dodatku umożliwiając emulację kilku wersji tej przeglądarki – od 7 do 9. Wśród pozostałych funkcji programu znajdziemy listę Auto URL, będącą definiowalnym spisem URL-i, które zostaną automatycznie otwarte w karcie rozszerzenia, jeżeli wybierzemy ich adres w Chrome, a także mechanizm zakładek, przenoszących nas bezpośrednio do stron w IE Tab. Warto dodać, że Auto URL akceptuje wieloznaczniki ogólne oraz wyrażenia regularne, pozwalające na dodawanie wielu domen, subdomen, witryn itd. w jednym wpisie. Możliwe jest także wykluczanie adresów z wyświetlania w karcie IE Tab, nawet jeżeli są one wpisane do listy Auto URL. Dodatkowo, w opcjach rozszerzenia uzyskamy szybki dostęp do ustawień Internet Explorera.

Z obsługą IE Tab powinni sobie poradzić nawet mało zaawansowani użytkownicy, chociaż stosowanie wyrażeń regularnych będzie już dla nich zbyt trudne. Dokumentacja na stronie twórców IE Tab jest niestety dość uboga. W razie jakichkolwiek problemów, można skorzystać ze związanego z rozszerzeniem forum, w którym umieszczono wiele pomocnych informacji.

Uwaga!
Wersja dla Mozilla Firefox dostępna jest tutaj. Niestety nie istnieje wersja przeznaczona dla przeglądarki Opera.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
IE Tab for ChromeIE Tab for Chrome 14.6.29.1
Wersja stabilna
0.9 MB | 2021-06-30

Ilość pobrań: 1940 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (0)
IE Tab for Chrome