w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 116
Wszystkich postów: 904516
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6755 dni

Privacy Guard for Chrome 0.1.7


Privacy Guard for Chrome to rozszerzenie do popularnej przeglądarki, które przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa związanego z użytkowaniem aplikacji, motywów i innych rozszerzeń do Google Chrome.

Po zainstalowaniu, rozszerzenie daje o sobie znać ikoną, która pojawia się w górnej części przeglądarki, nad paskiem zakładek. Wystarczy na nią kliknąć, aby aplikacja przeanalizowała funkcje, które doinstalowaliśmy przeglądarce. W pierwszej kolejności sczytywane są usługi, z których korzystają poszczególne rozszerzenia. Dzięki temu użytkownik w jednym miejscu przeanalizować może, jakie zezwolenia wykorzystywane są przez wszystkie doinstalowane do Chrome'a dodatki. Dodatkowo uzyskiwana jest informacja o wersji danego rozszerzenia, strony, z której zostało pobrane oraz ilości jego użytkowników na świecie. Na podstawie uzyskanych informacji, Privacy Guard for Chrome klasyfikuje nasze dodatki według trzech kategorii: wysokiego, średniego oraz niskiego ryzyka. Pozwoli to internaucie na bardziej świadome zarządzanie danymi, z których korzystają poszczególne funkcje jego przeglądarki.

Dla wygody użytkownika, Privacy Guard for Chrome umożliwia zawężenie wyświetlanych informacji w zależności od tego, czy analizowane są aplikacje czy rozszerzenia. Jest to znacznym ułatwieniem, jeśli baza doinstalowanych dodatków do przeglądarki jest duża. Dodatkową opcją jest wbudowana wyszukiwarka, która podda analizie tylko te funkcje, które w swojej nazwie zawierają podane słowo kluczowe, co znacząco przyczynia się do szybkości otrzymania wyników pracy aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Privacy Guard for ChromePrivacy Guard for Chrome 0.1.7
Wersja stabilna
0.41 MB | 2021-04-25

Ilość pobrań: 93 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Privacy Guard for Chrome