w
googluj

Bluhell Firewall 2.8


Bluhell Firewall to rozszerzenie do przeglądarki Firefox, które skutecznie blokuje reklamy oraz czuwa nad prywatnością użytkownika uniemożliwiając dostęp witryn do jego danych osobistych. Dodatek jest praktycznie bezobsługowy, przez co może być polecony w szczególności początkującym internautom, którzy jak dotąd nie korzystali z innych rozszerzeń tego typu.

Program widoczny jest po zainstalowaniu jako ikona na pasku przeglądarki; jej kliknięcie aktywuje lub dezaktywuje działanie programu. Na tym kończą się "ustawienia" dodatku, który pozostałe decyzje dotyczące działania, podejmuje już całkowicie samodzielnie. Praca programu jest praktycznie niezauważalna w kontekście szybkości oraz stabilności obsługi przeglądarki. Strony internetowe ładują się bez dodatkowych opóźnień, a zużycie zasobów nie jest zauważalnie zwiększone.

Te cechy sprawiają, że Bluhell Firewall może być polecony każdemu, kto docenia stabilność i szybkość obsługi przeglądarki oraz zależy mu na wysokiej skuteczności programu bez zagłębiania się z zbędne na tym polu ustawienia. Warto dodać, iż rozszerzenie to działa poprawnie nie tylko na bazowej edycji Mozilli Firefox, ale również wszelkich innych przeglądarkach na niej bazujących, na przykład "odchudzonej" edycji - Light Firefox.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej, jako rozszerzenie do przeglądarki Firefox na platformę Android.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Bluhell FirewallBluhell Firewall 2.8
Wersja stabilna
0.12 MB | 2020-10-10

Ilość pobrań: 604 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Bluhell Firewall
avatararrow
Garu | 2014.05.13 08:55
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie wszystkie reklamy blokuje, ale Firefoxowi lżej. Szybko chodzi. Dziękować i za to.
Bluhell Firewall 2.1