w
googluj

Feedly Notifier 2.26.0


Feedly Notifier to rozszerzenie do przeglądarki internetowej, które zajmuje się informowaniem o nowych wpisach w dodanych do usługi Feedly kanałach RSS. Dostępne jest jako dodatek do Firefoxa, Chrome'a oraz Opery. Posiada całkiem sporą listę opcji, które pozwalają dostosować zachowanie rozszerzenia do własnych potrzeb.

Sama obsługa dodatku jest bardzo prosta, ponieważ po zdefiniowaniu preferencji użytkownika, praktycznie nie wymaga już od niego większego wkładu w pracę. Ustawienia pozwalają między innymi na kontrolę takich parametrów pracy, jak wielkość czcionki wyświetlanych informacji, ilość newsów w wyskakującym okienku powiadomień, zachowanie się programu dla nowości należących do kategorii, ustawianie filtrów czy definiowanie wyglądu samej ikony powiadomień, która może wyświetlać dodatkowo licznik nieprzeczytanych wiadomości.

Warto dodać, iż działanie dodatku praktycznie nie wpływa na wydajność pracy przeglądarki oraz zajętość zasobów komputera. Może więc zostać polecony każdemu, kto wykorzystuje serwis Feedly do zarządzania swoimi kanałami RSS.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do strony producenta usługi Feedly, z której należy wybrać odpowiednią dla naszej przeglądarki wersję instalatora dodatku. Zostaniemy wówczas automatycznie przekierowani na stronę sklepu z rozszerzeniami dedykowanemu naszej przeglądarce.

Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Feedly NotifierFeedly Notifier 2.26.0
Wersja stabilna
1.65 MB | 2021-03-21
przejdź Feedly Notifier dla Android

Ilość pobrań: 135 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Feedly Notifier