w
googluj

VTchromizer 1.2


VTchromizer to rozszerzenie do przeglądarki internetowej Google Chrome, które, bazując na pracy zaufanego serwisu internetowego virustotal, pozwala na szybkie sprawdzenie przeglądanej w danej chwili strony internetowej pod kątem jej szkodliwości dla bezpieczeństwa danych użytkownika. Dodatkowym udogodnieniem jest opcja przeskanowania witryny, którą dopiero zamierzamy odwiedzić, aby nie narażać się na ewentualne zagrożenie.

Test wykonywany przez narzędzie opiera się na kilkudziesięciu skanerach szkodliwych adresów internetowych, których wyniki pracy prezentowane są zarówno w formie osobnych informacji, jak i czytelnego podsumowania. Dzięki temu użytkownik nie musi całkowicie powierzać decyzji o szkodliwości danej witryny aplikacji, ale może również samodzielnie dokonać porównania testów i zdecydować, czy wybrana witryna warta jest odwiedzenia, mimo ewentualnych szkód, które może ona wyrządzić danym na naszym komputerze.

Plusem dodatku jest dyskrecja jego pracy. Po zainstalowaniu ukazuje się w Chromie jako ikona na pasku zakładek, jednak poza tym nie wpływa na jakość i szybkość przeglądania Internetu. Samo działanie rozszerzenia jest również natychmiastowe, a sama obsługa nie powinna nikomu przysporzyć trudności, bowiem sprowadza się do obsługi dwóch przycisków i pola tekstowego, w którym możemy wpisać interesujący nas adres www.

Uwaga!
Rozszerzenie występuję również w edycji dedykowanej Mozilli Firefox.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
VTchromizerVTchromizer 1.2
Wersja stabilna
0.01 MB | 2018-05-27

Ilość pobrań: 63 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
VTchromizer