w
googluj
pl

Narzędzie do czyszczenia Chrome 84.243.200


Narzędzie do czyszczenia Chrome, czyli Chrome Cleanup Tool (poprzednio znany pod nazwą Google Chrome Software Removal Tool) to program który pozwala uratować stabilność pracy przeglądarki Google Chrome w przypadku, kiedy może mieć na to wpływ zewnętrzne oprogramowanie. Aplikacja skanuje komputer w poszukiwaniu programów mogących powodować problemy, a w razie potrzeby pozwala je odinstalować, przywracając tym samym poprawne funkcjonowanie naszej przeglądarki.

Program cechuje się bardzo szybkim działaniem, jest także wyjątkowo prosty w obsłudze. Pobraną aplikację wystarczy uruchomić, aby automatycznie przystąpiła do pracy. O jej efektach informowani jesteśmy następnie odpowiednim komunikatem. W przypadku dalszych trudności program pozwala bezpośrednio przejść do strony internetowej będącej poradnikiem dotyczącym usuwania szkodliwego dla przeglądarki oprogramowania. Może się to okazać przydatne, jeśli nasz problem nie zostanie rozwiązany programem lub będziemy chcieli skorzystać z dodatkowych możliwości, które samodzielnie możemy wprowadzić poprzez ustawienia przeglądarki (na przykład ich reset do wartości domyślnych). Program pozwala także wysłać producentowi log z informacjami o sprzęcie komputerowym użytkownika; takie rozwiązanie umożliwi dalszy rozwój aplikacji, która na chwilę obecną pozostaje dostępna jedynie w wersji rozwojowej.

Chrome Cleanup Tool może zostać z powodzeniem polecony wszystkim użytkownikom korzystającym z Chrome'a, którzy zauważyli kłopoty podczas pracy z przeglądarką. Skorzystanie z programu zajmuje kilka chwil a może przełożyć się na przywrócenie zaburzonej wygody korzystania z Chrome'a, co z pewnością ułatwi użytkownikowi dalszą pracę przy komputerze.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (22 głosów)

Strefa Download programu
Narzędzie do czyszczenia ChromeNarzędzie do czyszczenia Chrome 84.243.200
Wersja stabilna
13.05 MB | 2020-09-02

Ilość pobrań: 9797 | W tym miesiącu: 51 | W poprzednim miesiącu: 37

Komentarze (3)
Narzędzie do czyszczenia Chrome
avatararrow
~Killer | 2017.01.20 10:50
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie działa na XP
Narzędzie do czyszczenia Chrome 18.88.0
rdza | Komentarz został wyminusowany | wyświetl
avatararrow
~Rambo | 2015.10.16 09:40
12 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
O Boski Zeusie, pochylamy głowy za ten programik. Deczko ironizuję, jednak soft wartv jest zainteresowania !!!!!!!
Narzędzie do czyszczenia Chrome 4.32.1