w
googluj
pl

Pale Moon Commander 3.0.1


Pale Moon Commander to rozszerzenie dedykowane przeglądarce internetowej Mozilla Firefox, przy pomocy którego możliwy jest szybki dostęp do zaawansowanych ustawień konfiguracyjnych programu. Znajdziemy wśród nich przede wszystkim opcje dotyczące grafiki, sieci, wydajności, interfejsu oraz bezpieczeństwa. Z uwagi na różne przyzwyczajenia użytkowników oraz edycje przeglądarek (w tym nakładek modyfikujących interfejs), do programu można uzyskać dostęp zarówno w sposób "standardowy", wybierając "Advanced options" z menu w górnej części ekranu lub bezpośrednio z ustawień na liście dodatków zainstalowanych w przeglądarce.

Warto zauważyć, iż narzędzia pogrupowane według Pale Moon Commander są nazywane oraz łączone w podobne sekcje, jak w przypadku tych standardowych wbudowanych w Firefoxa. Dzięki temu mniej doświadczeni użytkownicy lub internauci szukający szybkiego rozwiązania swojego problemu, będą mogli maksymalnie intuicyjnie dostać się do wymaganych ustawień konfiguracyjnych. Jest ich dostępna cała masa, bowiem pod wybraną zakładką z danej dziedziny, często kryją się kolejne karty, które grupują liczne opcje na kategorie, by łatwiej je można było odnaleźć w zależności od ich przeznaczenia.

Producenta należy pochwalić za udostępnienie do programu instrukcji obsługi, która dostępna jest do pobrania w formie pliku PDF na stronie internetowej poświęconej projektowi. Zawiera ona w sobie opis wszystkich narzędzi każdej grupy sekcji ustawień, dzięki czemu będziemy mogli poznać ich przeznaczenie, a w efekcie wydajniej korzystać z możliwości przeglądarki internetowej.

Uwaga!
Instalacja dodatku wymaga restartu przeglądarki.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
Pale Moon CommanderPale Moon Commander 3.0.1
Wersja stabilna
0.05 MB | 2019-07-30

Ilość pobrań: 368 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pale Moon Commander