w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 686
Wszystkich postów: 939069
Wszystkich tematów: 138949

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Mute Inactive Tabs 3.0.2


Mute Inactive Tabs to bardzo przydatne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, dzięki któremu automatycznie wyciszane są dźwięki pochodzące z innych, niż aktywna karta. To znakomity patent, dzięki któremu unikniemy zakłócania treści z bieżąco przeglądanej witryny przez dodatkową muzykę czy efekty dźwiękowe, które emitowane mogą być na przykład przez wyświetlane na innych kartach reklamy. Dodatkowo w razie potrzeby będzie możliwe tymczasowe wyłączenie dodatku poprzez przycisk na pasku przeglądarki.

Rozszerzenie nie wymaga żadnej konfiguracji; po instalacji, która nie wymaga restartowania przeglądarki internetowej, od razu jest uaktywniane i wzbogaca przeglądanie Internetu swoją funkcjonalnością. Za każdym razem, gdy przełączymy się pomiędzy kartami z witrynami, automatycznie wyciszane są pozostałe, by nie zakłócać użytkownikowi w pracy czy rozrywce w Sieci. Nie należy zapominać, iż program wyciszy pozostałe karty bez wyjątków; w niektórych sytuacjach może to wpłynąć na przydatną funkcjonalność innych witryn, na przykład powiadomień dźwiękowych czatu na Facebooku, które wzbogacone są o dźwięk właśnie wtedy, gdy opuścimy kartę z portalem społecznościowym. Na przykład w takich właśnie sytuacjach, skorzystać można z przycisku wyłączającego działanie dodatku, który jest bardzo szybko dostępny obok pola adresu w przeglądarce.

Opisywany dodatek cechuje się dodatkowo bardzo niedużym rozmiarem i wymaganiami, przez co praktycznie nie obciąża dodatkowo przeglądarki, a więc może zostać polecony dosłownie każdemu Internaucie korzystającemu z Chrome'a.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Mute Inactive TabsMute Inactive Tabs 3.0.2
Wersja stabilna
0.03 MB | 2018-05-06

Ilość pobrań: 160 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Mute Inactive Tabs
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:30
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do przetestowania.
Mute Inactive Tabs 3.0.1