w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 694
Wszystkich postów: 939072
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

TinEye Reverse Image Search 2.0.3


TinEye Reverse Image Search to rozszerzenie do przeglądarki internetowej, pozwalające na wyszukiwanie za pomocą obrazów. Daje dostęp do wyszukiwarki porównującej fotografie dostępne w Sieci z tą, na której kliknęliśmy w dowolnym miejscu w przeglądarce (opcja wyszukiwania dostępna jest z poziomu menu kontekstowego zdjęcia). Program dostępny jest w wersji dla każdej wiodącej przeglądarki: Chrome, Firefox, InternetExplorer, Opera oraz Safari.

Choć wyszukiwanie poprzez porównywanie zdjęć jest złożonym procesem, obsługa programu jest uproszczona do niezbędnego minimum, którym jest jedna jedyna opcja uaktywniająca wyszukiwanie. Wystarczy zlokalizować w przeglądarce zdjęcie, które nas interesuje jako wzorzec do wyszukiwania, kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać opcję "Search Image on TinEye". Zostaniemy automatycznie przekierowani do webowej aplikacji producenta, która, bazując na zawartości wskazanego pliku graficznego, przeszuka zasoby Internetu przedstawiając nam wszystkie wyszukane obrazy oraz inne pasujące do tematu treści.

Alternatywną opcją w programie jest wykorzystanie wyszukiwarki do przeszukiwania Sieci pod kątem wszystkich dostępnych na danej stronie grafik. W tym przypadku aktywacja funkcji jest bardzo podobna. Należy kliknąć w dowolnym miejscu na stronie internetowej prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać, inaczej nieco nazywającą się w tym przypadku, opcję "Search Page on TinEye". Tym razem jako źródło zostanie zaimportowany link do oglądanej przez nas witryny, a analizie poddane zostaną wszystkie obrazy jednocześnie. To rozwiązanie jest bardziej czasochłonne, ponieważ odpowiednie skrypty, przed rozpoczęciem właściwego wyszukiwania, muszą przeanalizować źródłową stronę pod kątem wyświetlanych na niej grafik.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do rozszerzenia dla przeglądarki Google Chrome. Użytkownicy pozostałych przeglądarek powinni skorzystać z poniższych dedykowanych linków:
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Apple Safari
Opera

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
TinEye Reverse Image SearchTinEye Reverse Image Search 2.0.3
Wersja stabilna
0.03 MB | 2023-02-20

Ilość pobrań: 709 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
TinEye Reverse Image Search
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Grafika Google na razie wystarcza, ale może...
TinEye Reverse Image Search 1.2.0