w
googluj

Chrome Download Unblocker 6.0


Chrome Download Unblocker (wcześniej znany pod nazwą Chrome Malware Alert Blocker) to program przeznaczony dla użytkowników przeglądarki Google Chrome, którzy zauważyli czasami kłopotliwe funkcjonowanie zaimplementowanego w niej mechanizmu rozpoznawania szkodliwego oprogramowania pobieranego z Sieci, który często zbyt surowo ocenia pliki. Opisywany program pozwala za pomocą jednego przycisku wyłączyć tę funkcjonalność przeglądarki, umożliwiając nam pobieranie wszystkich plików z Internetu (jednocześnie zdejmując z Chrome'a obowiązek czuwania nad naszym bezpieczeństwem w tej kwestii, a powierzając go oprogramowaniu antywirusowemu zainstalowanemu na komputerze).

Dodatek nie jest instalowany w przeglądarce, a działa jako osobny program. Jego obsługa sprowadza się do dosłownie jednego przycisku; za jego pomocą na zmianę mamy możliwość aktywowania lub wyłączania kontroli malware w przeglądarce Google Chrome (aktualny status funkcji wyświetlany jest w oknie programu). Operacja ta nie wymaga wylogowania użytkownika czy wyłączania komputera, konieczne będzie natomiast ponowne uruchomienie samej przeglądarki (Chrome Malware Alert Blocker automatycznie wykryje sytuację, w której przeglądarka pozostanie włączona w nieodpowiednim momencie i zaproponuje jej zamknięcie).

Jedynym dodatkiem w programie jest możliwość bezpośredniego odwołania się z okna aplikacji do strony internetowej producenta dedykowanej programowi. Z jej poziomu będziemy mogli sprawdzić dostępność nowej wersji programu lub przeczytać najnowsze informacje o zmianach w kolejnych edycjach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Chrome Download UnblockerChrome Download Unblocker 6.0
Wersja stabilna
4.15 MB | 2019-02-20

Ilość pobrań: 232 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Chrome Download Unblocker