w
googluj

Tile Tabs 14.12


Tile Tabs to świetny dodatek do Firefoxa (oraz innych przeglądarek internetowych, które na nim bazują), pozwalający na jednoczesne wyświetlanie na ekranie treści stron z aktualnych zakładek na wiele sposobów, dzięki czemu możemy wygodnie się między nimi przełączać. Co ważne, przeglądane witryny mogą być jednocześnie obsługiwane (wystarczy przejechać myszą na obszar innej strony, aby została ona aktywowana).

Program pozwala na nowo zdefiniować wielozadaniowość podczas pracy z Internetem. Jak się okazuje, i tak wygodne już standardowe zakładki w przeglądarce, mogą zostać ulepszone, by jeszcze bardziej ułatwić porównywanie treści wielu witryn, czy jednoczesne z nich korzystanie. Użytkownicy Windowsa 8 i 8.1, którzy wykonują pracę bazując na treściach Internetu oraz na przykład edytorze tekstu, dzięki opisywanemu dodatkowi będą mogli całkowicie odciąć się od przełączania okien programów, używając podziału ekranu dostępnego z poziomu systemu w połączeniu z Tile Tabs doinstalowanym do Firefoxa.

Rozszerzenie oferuje wiele konfiguracji wyświetlania oraz mnóstwo opcji związanych z kolorystyką, zachowaniem programu oraz skrótami klawiaturowymi, przy pomocy których aplikacja może być obsługiwana. Co ciekawe, mimo tak licznych możliwości, program pozostaje "lekki" dla komputera, przez co może być polecony również użytkownikom celowo "odchudzonych" przeglądarek, na przykład zyskującego popularność Light Firefoxa.

Uwaga!
Instalacja dodatku wymaga restartu przeglądarki.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Tile TabsTile Tabs 14.12
Wersja stabilna
0.15 MB | 2017-08-20

Ilość pobrań: 208 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Tile Tabs
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do przetestowania.
Tile Tabs 14.12