w
googluj

Session Manager 0.8.1.13


Session Manager to rozszerzenie dla przeglądarki Mozilla Firefox (oraz innych programów, które na niej bazują), umożliwiające zapamiętywanie stanu przeglądarki (otwartych kart oraz okien) w przypadku awaryjnego zamknięcia komputera lub w dowolnej innej chwili na życzenie użytkownika. Większość funkcji programu obsługiwana jest nie tylko z poziomu interfejsu, ale również poprzez samodzielnie zdefiniowane skróty klawiaturowe, co przede wszystkim ułatwia, ale również przyśpiesza ładowanie kolejnych wczytywanych sesji.

Program stanowi świetną propozycję w szczególności dla osób, które dużo czasu spędzają w Internecie, przeglądając jednocześnie kilka stron otwartych w wielu kartach. Dzięki Session Manager będą mogli zapisać oglądane w danej chwili strony w formie listy, którą następnie w dowolnej chwili będzie można odtworzyć, uruchamiając niezbędne witryny. Ponieważ program pozwala na zapisywanie wielu zestawów oglądanych stron, zapisywane sesje można dostosować na przykład na potrzeby zawodowe czy związane z rozrywką. Dzięki temu przy pomocy kilku kliknięć załadujemy adekwatny do sytuacji komplet witryn niezbędnych w danym momencie.

Session Manager oferuje bardzo dużą ilość ustawień konfiguracyjnych związanych nie tylko z organizacją zapamiętywania sesji, ale również technicznymi aspektami związanymi na przykład z ciasteczkami. Opcje pozwolą również między innymi zdefiniować ilość zapamiętywanych kroków "cofnięcia" dla każdej zapisywanej karty oraz ustawić harmonogram tworzenia automatycznych zapisów.

Uwaga!
Instalacja dodatku nie wymaga restartu przeglądarki.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Session ManagerSession Manager 0.8.1.13
Wersja stabilna
0.54 MB | 2017-02-19

Ilość pobrań: 220 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Session Manager