w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 403
Wszystkich postów: 927384
Wszystkich tematów: 135614

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7746 dni

FileVoyager 24.4.13.0


FileVoyager to rozbudowany menadżer plików typu “Commander” (tak zwana aplikacja OFM). Pozwala przeglądać pliki na dyskach komputera i w szerokim zakresie nimi zarządzać, wykorzystując do tego interfejs bazujący na dwóch identycznych oknach z tą samą funkcjonalnością. Dzięki temu możliwe jest łatwe porównywanie ze sobą katalogów, jak również przenoszenie danych pomiędzy nimi. Podobnie jak w wielu innych programach tego typu, również tutaj znajdziemy wiele opcji sortowania wszystkich katalogów, a także bogate ustawienia widoków, co pozwoli dostosować program dokładnie do swoich preferencji.

FileVoyager daje użytkownikowi możliwość dowolnego przesuwania większości elementów, co pozwala dopasować je do danej sytuacji. Możliwe jest nawet wyłączenie kluczowej funkcjonalności, jaką jest wyświetlanie dwóch takich samych okienek eksploratora jednocześnie, na rzecz dodatkowych podglądów, na przykład fotografii. Na polu dostosowywania wyglądu interfejsu, producent postarał się także o stosunkowo nietypowe ustawienia, w tym kilkanaście dostępnych tematów kolorystycznych dla całej aplikacji oraz możliwość ręcznej edycji kolorów poszczególnych elementów zaznaczanych na listach z plikami. Prócz tych opcji, ustawienia są stosunkowo ubogie, ale wystarczające do sprawnego dopasowania aplikacji do własnych potrzeb.

Podczas obsługi codziennej, większość opcji, po które będziemy sięgać, znajduje się na środkowym pasku (którego położenie można edytować), jak również na wstążce w górnej części. Wśród narzędzi znajdziemy między innymi tworzenie nowych dokumentów, zarządzanie archiwami, czy sprawdzanie statystyk związanych z rozmiarem plików.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
FileVoyagerFileVoyager 24.4.13.0
Wersja stabilna
52.7 MB | 2024-04-14

Ilość pobrań: 265 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
FileVoyager