w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 545
Wszystkich postów: 927643
Wszystkich tematów: 135670

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

moveQueue 0.2


moveQueue – program pozwalający zaplanować, a potem masowo wykonać operacje przenoszenia oraz kopiowania plików z wybranego folderu. Celem jest przyśpieszenie całej operacji, ponieważ standardowo w systemowym Eksploratorze, operacja ta wymaga oczekiwania, aż na bieżąco zastosowane zostaną zmiany. Takie podejście mogłoby znacznie wydłużyć wszystkie działania, jeśli przenoszone przez nas pliki i foldery są dużego rozmiaru. Tutaj pozbyto się takiego podejścia i wszystkie operacje najpierw jedynie planuje (bez opóźnień czasowych), a dopiero potem wykonuje naraz jednym przyciśnięciem przycisku.

Obsługa aplikacji jest bardzo ciekawa, ponieważ wykorzystuje klawiaturę. Wybranym samodzielnie skrótem klawiszowym (którym może być nawet tylko pojedynczy znak), będziemy mogli wskazywać foldery, do których mają trafić konkretne pliki (tutaj możliwe jest przenoszenie lub ich kopiowanie). Aby jednak przystąpić do działania, w pierwszej kolejności należy zdefiniować docelowe lokalizacje, do których będą trafiały pliki. To na tym etapie przypiszemy im konkretne skróty klawiszowe. Lokalizacje można dodawać do wielu list o własnych nazwach, aby później w zależności od scenariusza wykorzystania programu, móc szybko przełączać się pomiędzy różnymi ustawieniami.

Później wystarczy już tylko wskazać folder, który chcemy posegregować. Jego pliki zostaną wczytane na listę w interfejsie. Wystarczy teraz przełączać się pomiędzy kolejnymi pozycjami i zatwierdzać docelową lokalizację plików wybranym wcześniej skrótem klawiszowym. Akcje zostaną zapamiętane, a wykonane dopiero po zatwierdzeniu wszystkich działań, dzięki czemu dopiero wtedy będziemy zmuszeni do oczekiwania na efekty.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
moveQueuemoveQueue 0.2
Wersja stabilna
0.06 MB | 2017-03-29

Ilość pobrań: 87 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
moveQueue