w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 591
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138573

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

fman 1.7.3


fman – dwuokienkowy eksplorator plików, oferowany jednocześnie na wiele platform: poza Windowsem również na Linuxa oraz Maca. Charakteryzuje się ciekawym interfejsem o dość nowoczesnej stylistyce oraz wbudowaną opcją szybkiego przeskakiwania do nowych lokalizacji, do czego wykorzystywać może skróty klawiaturowe i wpisywanie ścieżek. Program rozwijany jest w oparciu o otwarty kod, zatem zainteresowani mogą nie tylko sprawdzić jak działają poszczególne funkcje, ale również zaproponować własne rozwiązania i dodatki. Do aplikacji dostępne są również pluginy – oferowane między innymi przez samych użytkowników.

Jeśli zaś chodzi o codzienną obsługę aplikacji, nie powinna dla nikogo stanowić większego wyzwania. Podobnie jak w większości innych programów tego rodzaju, również tutaj istnieje możliwość dowolnego zmieniania szerokości obydwu okien względem siebie, co pozwoli dopasować wygląd programu do wykonywanej w danej chwili czynności. Jak wspomniano na wstępie, wystarczy użyć kombinacji przycisków na klawiaturze (Ctrl+P), aby szybko przeskoczyć do nowego katalogu. Wystarczy tu podawanie względnych ścieżek, a dzięki dodatkowemu okienku z podpowiedziami, użytkownik nie musi dokładnie znać nazw katalogów: aplikacja na bieżąco wraz z wpisywanym tekstem podpowiada dostępne możliwości.

Jak sugeruje producent, program rozwijany jest bardzo dynamicznie. Zaangażowani twórcy na bieżąco sprawdzają propozycje użytkowników i dodają nowe funkcje, co obserwować można analizując zmiany w kodzie w repozytorium w serwisie GitHub.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
fmanfman 1.7.3
Wersja stabilna
1.01 MB | 2020-05-01

Ilość pobrań: 293 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
fman
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.15 09:45
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
fman 0.6.4