w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 408
Wszystkich postów: 927676
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni
pl

WinNc 8.4.0.0


WinNc to zaawansowany i bardzo rozbudowany dwuokienkowy eksplorator plików. Nawiązuje do sposobu przeszukiwania zawartości dysków znanego jeszcze z systemu MS-DOS. Dla wielu osób do dziś stanowi niezastąpioną metodę podczas wyszukiwania konkretnych plików i zarządzania nimi, szczególnie jeśli nie przyzwyczaiły się wciąż do obecnego i niezmiennego od dawna wyglądu współczesnych systemów Windows i ich Eksploratora. Program oferuje wszystkie funkcje, których moglibyśmy się spodziewać po tego typu aplikacji, wliczając w to rozbudowane opcje konfiguracji samych okien.

Podobnie jak u wielu konkurentów, również tutaj użytkownik ma możliwość zmiany szerokości okien oraz wybierania ich ulubionej zawartości. Niestety, liczba ikon i opcji w interfejsie możne z początku nieco przytłaczać. Jednocześnie widocznych jest naprawdę wiele opcji, jednak z czasem ich obecność „pod ręką” będzie można uznać za zaletę. W programie zastosowano ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest korzystanie niejako z osobnych okien aplikacji, ale w ramach jednej uruchomionej instancji. Realizowane jest to na kartach, które podobnie jak w przeglądarce internetowej, przełączać można w górnej części interfejsu, a tym samym zmieniać kontekstu i foldery, które często przeglądamy i edytujemy. Karty są zapamiętywane także po wyłączeniu aplikacji, co w przyszłości pomoże szybciej wrócić do miejsca, w którym przerwaliśmy wcześniej pracę.

W pełnej wersji aplikacja oferuje wiele ustawień, które pozwalają bardzo szczegółowo dostosowywać interfejs oraz zachowanie do indywidualnych potrzeb. Niestety w darmowej i testowej wersji, która jest tu opisywana, większość z tych opcji nie jest dostępna – konieczne będzie zatem wykupienie licencji pełnej edycji, aby z nich skorzystać.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 31 dni działania. Dodatkowym ograniczeniem jest brak dostępu do wszystkich opcji w ustawieniach.

Spolszczenie!
Tłumaczenie programu jest niestety niepełne.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
WinNcWinNc 8.4.0.0
Wersja stabilna
12.14 MB | 2019-03-07

Ilość pobrań: 121 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
WinNc