w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 705
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

AB Commander 24.5


AB Commander to rozbudowany program, pełniący funkcje menedżera oraz eksploratora plików i folderów.

Interfejs aplikacji został zaprojektowany w oparciu o dwa sąsiadujące ze sobą panele, dzięki czemu możliwy jest równoczesny podgląd dwóch różnych folderów i szybkie kopiowanie lub przenoszenie plików między nimi. Możliwe jest także porównywanie zawartości folderów oraz ich synchronizowanie, a także tworzenie i eksport listy zawartości danego folderu, uwzględniających m.in formaty plików oraz ich wielkość. Filtrowanie plików na podstawie rozszerzenia i innych parametrów jest także możliwe bezpośrednio w programie. AB Commander posiada wiele innych funkcji ułatwiających nawigację w odmętach dysku twardego i masowe zarządzanie plikami.

W program wbudowane jest także narzędzie do dzielenia plików na mniejsze części o określonej przez nas wielkości oraz późniejszego łączenia ich z powrotem w jedną całość. AB Commander dysponuje także przeglądarką plików graficznych z funkcją pokazu slajdów oraz własnym edytorem tekstowym o nazwie QuickEdit, funkcjonalnością zbliżonym do standardowego Notatnika systemu Windows. Z poziomu programu szybko uruchomimy także linię poleceń, w której dostępnych jest wiele funkcji programu.

Aplikację można w łatwy sposób modyfikować do swoich potrzeb i gustów, przesuwając poszczególne paski narzędzi, dodając lub usuwając przyciski, a nawet edytując kolory paneli i innych elementów interfejsu.

Polecamy aplikację AB Commander jako potężne i rozbudowane narzędzie do zarządzania danymi i strukturami na komputerze.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial jest ograniczona do 30 dni. Po tym czasie konieczne będzie wykupienie licencji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
AB CommanderAB Commander 24.5
Wersja stabilna
5.34 MB | 2024-05-12

Ilość pobrań: 301 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
AB Commander