w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 527
Wszystkich postów: 962372
Wszystkich tematów: 166762

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

pfFolderSize 3.0


pfFolderSize to prosty program, dzięki któremu można w czytelny sposób poznać cechy dowolnego folderu w systemie, takie jak jego dokładny rozmiar oraz ilość znajdujących się w nim plików.

Wystarczy wybrać odpowiednią ścieżkę, której statystyki nas interesują, aby program wyświetlił odpowiednie dane. Otrzymujemy wówczas bardzo szczegółowe informacje o zajętości pamięci wybranego folderu na dysku komputera, jak również podsumowanie ile znajduje się w nim, i wszystkich jego podkatalogach, plików. Dodatkowo, dla każdego pliku i katalogu wyświetlana jest informacja o dacie jego ostatniej modyfikacji oraz nadanych atrybutach. pfFolderSize wykrywa pliki domyślnie ukryte przez system operacyjny, dlatego uzyskane statystyki je uwzględniają.

Nawigację po aplikacji ułatwia tworzona na bieżąco struktura drzewiasta przeglądanych przez nas folderów. Klikając bezpośrednio na wybranym elemencie, automatycznie zagłębiamy się w kolejne katalogi, ograniczając wyświetlane informacje do tych dotyczących tylko zaznaczonego folderu. Funkcjonalność programu rozszerza możliwość bezpośredniego wydruku uzyskanych informacji, a także opcja wyeksportowania ich do plików wielu popularnych formatów. Możemy wybierać spośród rozszerzeń odpowiednich dla arkuszy kalkulacyjnych, kilku systemów bazodanowych lub zapisać dane w zwykłym pliku tekstowym.

Dodatkowym ułatwieniem dla użytkownika jest skrót instalowany w menu kontekstowym. Dzięki niemu możliwe jest uruchomienie pfFolderSize i bezpośrednie przejście do analizy wybranego folderu - wystarczy na nim kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać pozycję
"Get Folder Size Details".

Wymagania!
Do poprawnego działania programu, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
pfFolderSizepfFolderSize 3.0
Wersja stabilna
27.7 MB | 2014-02-04

Ilość pobrań: 189 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
pfFolderSize