w
googluj

TARGET 3001! 32.6.0.21


TARGET 3001! to bardzo zaawansowany program kierowany do elektroników i elektryków, dzięki któremu stworzą oni zaawansowane schematy obwodów elektronicznych dowolnych urządzeń. Aplikacja wyróżnia się bardzo dużą ilością ustawień oraz gigantyczną bazą komponentów elektronicznych, z których każdy prezentowany jest w katalogu również w formie trójwymiarowej grafiki wraz z opisem wszystkich złączy.

Mimo tak dużego zaawansowania, program jest zaskakująco prosty w obsłudze. Kolejne elementy dodajemy na schemat z wygodnego panelu, który znajduje się w prawej części okna programu. Sporo funkcji aplikacji dostępnych jest z poziomu licznych opcji w menu na pasku narzędzi w górnej części interfejsu. Za pochwałę zasługuje czytelne główne pole pracy, w którym umieszczane elementy mogą być przez nas etykietowane dla zwiększenia przejrzystości szkicu. Odpowiednio dostosowana może zostać także kolorystyka komponentów schematu.

Producenci programu położyli bardzo duży nacisk na wygodę obsługi aplikacji. Mnóstwo narzędzi obsługiwanych jest skrótami klawiaturowymi, które przypisane są niemal każdemu przyciskowi. Krótki, czytelny poradnik wszystkich ułatwień obsługi programu dostępny jest na stronie producenta pod tym adresem. Warto również skorzystać z zamieszczonych na tej stronie filmów instruktażowych, które początkującemu użytkownikowi przybliżą sposób obsługi aplikacji.

Ograniczenia!
Głównym ograniczeniem darmowej wersji programu jest możliwość wykorzystania elementów o maksymalnej łącznej liczbie 250 styków.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
TARGET 3001!TARGET 3001! 32.6.0.21
Wersja stabilna
123.15 MB | 2024-07-22

Ilość pobrań: 1524 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
TARGET 3001!