w
googluj

Logicly 1.6.1


Logicly to przyjazny w obsłudze symulator działania obwodów elektronicznych bazujących w głównej mierze na bramkach logicznych. Oprócz nich, aplikacja pozwala na wykorzystanie przerzutników, a jako elementów kontrolnych, różnego rodzaju przełączników oraz żarówki i wyświetlacza.

Program pozwala na budowanie prostych obwodów, w których obecność prądu jest na bieżąco analizowana i wskazywana użytkownikowi odpowiednimi kolorami. Aplikacja wykorzystuje do tego badanie wyników funkcji logicznych, realizowanych przez wykorzystane typy funktorów. Ponieważ elementy są interaktywne, możliwe jest ich przemieszczanie, a nawet obracanie, aby zwiększyć czytelność tworzonego schematu.

Ze względu na prostotę obsługi oraz preinstalowane przykłady, Logicly stanowi świetne narzędzie dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z elektroniką lub zamierzających poznać tajniki działania bramek logicznych i przerzutników, stanowiących podstawowe elementy wielu układów scalonych i rejestrów.

Program przyda się również jako symulator, który pozwoli przeprowadzić test wymyślonego przez użytkownika obwodu, przed wcieleniem jego realizacji w życie. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych pomyłek podczas pracy z fizycznymi komponentami, co przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo pracy, ale także uchroni przed uszkodzeniami same elementy elektroniczne.

Uwaga!
Wersja demonstracyjna programu dostępna jest także pod tym adresem jako aplikacja webowa z ograniczonymi możliwościami.

Ograniczenia!
Działanie edycji trial zostało ograniczone do 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
LogiclyLogicly 1.6.1
Wersja stabilna
13.04 MB | 2014-03-29

Ilość pobrań: 789 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Logicly