w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 716
Wszystkich postów: 946087
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

Snappy Driver Installer R2309


Snappy Driver Installer (SDI) to program do automatycznego wyszukiwania oraz instalowania sterowników urządzeń oraz standardów zainstalowanych w komputerze. Pozwoli w kilku prostych krokach zaktualizować sterowniki do najnowszych wersji, upewniając tym samym użytkownika, że korzysta z najbardziej zoptymalizowanych i funkcjonalnych edycji, jakie wydano dla jego urządzeń. W programie pomyślano o jego dostosowaniu zarówno do początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych użytkowników; standardowo uruchamiany jest tryb podstawowy, jednak za naciśnięciem przycisku możemy włączyć tryb eksperta, który daje dostęp do dodatkowych możliwości, głównie w zakresie kryteriów wyszukiwania sterowników.

Niezależnie od wybranego trybu pracy, program jest bardzo prosty w obsłudze. Aktualizacja sterowników sprowadza się do wstępnego przeskanowania komputera pod kątem aktualnych wersji, wybrania z listy interesujących nas do zainstalowania plików oraz właściwego procesu aktualizacji. Ten z kolei w pierwszej fazie pobiera odpowiednie pliki z Internetu (użytkownik ma podgląd postępu na czytelnym pasku w górnej części ekranu), a następnie instaluje je, podmieniając sterowniki na najnowsze. Warto zwrócić uwagę, że podczas instalacji możemy aktualizować tylko wybrane, a nie wszystkie sterowniki danego urządzenia.

W programie znajdziemy w zasadzie tylko jedno ustawienie konfiguracyjne, które dotyczy kolorystyki interfejsu. Pomoże to dostosować wygląd aplikacji do własnych upodobań, czy kolorów innych programów, z których korzystamy. Każda skórka występuj w dwóch wersjach, które dość istotnie różnią się między sobą wielkością czcionki. Ma to spory wpływ na czytelność informacji w programie (w zależności od naszych upodobań), dlatego warto przetestować dwie konfiguracje i wybrać dla siebie wygodniejszą.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (24 głosów)

Strefa Download programu
Snappy Driver InstallerSnappy Driver Installer R2309
Wersja stabilna 32-bitowa
5.01 MB | 2023-09-10
Snappy Driver Installer R2309
Wersja stabilna 64-bitowa
5.01 MB | 2023-09-10

Ilość pobrań: 9218 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (1)
Snappy Driver Installer
avatararrow
~leszek | 2015.11.21 17:36
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program o.k jest po polsku.
Snappy Driver Installer R420