w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 253
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

PowerGREP 5.3.1


PowerGREP to bardzo rozbudowany program, który służy wyszukiwaniu plików lokalnych oraz sieciowych (wraz z przeszukiwaniem treści wielu z nich), a następnie zmienianiu ich zawartości na podstawie wyrażeń regularnych. Z uwagi na zaawansowane możliwości, jak również wyjątkowo rozbudowany interfejs, program kierowany jest raczej do zaawansowanych użytkowników, co nie znaczy, że początkujący nie dadzą sobie rady, by wykorzystać jego podstawowe opcje.

Nie sposób w takim przypadku nie zwrócić uwagi na znakomitą instrukcję obsługi dołączoną do PowerGREP, która w bardzo czytelny, a przede wszystkim szczegółowy sposób opisuje wszystkie funkcje, które możemy spotkać w programie. Dużą zaletą w przypadku tak funkcjonalnego środowiska jest możliwość dostosowania jego wyglądu poprzez przemieszczanie oraz dopasowywanie rozmiarów kolejnych modułów. Skomponowany już układ możemy zapisać, a w przyszłości przywrócić, by szybko dopasować program do własnych preferencji. Wśród plików obsługiwanych przez PowerGREP znajdziemy dokumenty tekstowe, pliki binarne, dokumenty tekstowe Worda, arkusze kalkulacyjne, pliki PDF, formaty pakietu biurowego OpenOffice, kilka formatów archiwów oraz dowolne inne pliki wspierane przez standardową wyszukiwarkę systemową.

W przypadku ewentualnych kłopotów z obsługą aplikacji, prócz wspomnianej instrukcji, czeka na nas baza kilku filmów demonstrujących możliwości programu oraz podstawowe etapy jego obsługi. Dostępne są one w dedykowanym dziale na internetowej stronie producenta programu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 3 miesięcy działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
PowerGREPPowerGREP 5.3.1
Wersja stabilna
22.32 MB | 2021-09-21

Ilość pobrań: 204 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
PowerGREP