w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 165
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6644 dni

File extension fixer 2.2.0.0


File extension fixer to program, który umożliwia naprawianie uszkodzonych plików wykonywalnych, a w efekcie niemal automatyczne ich uruchomienie z pominięciem przeciwności uprzednio zgłaszanych przez system operacyjny. Obsługiwane są formaty EXE, MSI, REG, BAT, CMD, COM oraz VBS. Dodatkiem jest zaimplementowanie przez producenta kilku dodatkowych poprawek, które w razie potrzeby wpisane zostaną do rejestru, aby umniejszyć ilości ewentualnych błędów, których przyczyna może mieć swoje źródło w uszkodzonych plikach wykonywalnych.

Program cechuje się prostą obsługą i niebanalnym interfejsem. Aby skorzystać z możliwości aplikacji, wystarczy wypełnić pola w programie, co sprowadzi się do podania ścieżki niedziałającego pliku wykonywalnego lub wybrania typów plików, których wpisy chcielibyśmy naprawić w rejestrze. Pozostałe narzędzia oferowane w File extension fixer to jedynie dodatki,a w zasadzie skróty, które umożliwiają użytkownikowi dużo szybciej dostać do kilku systemowych rozwiązań (w tym na przykład menadżera zadań), bez konieczności uruchamiania wywoływań z konsoli lub przy pomocy kombinacji klawiszowych.

W przypadku jakichkolwiek trudności w obsłudze programu, warto skorzystać z przycisku "Help", który jest odnośnikiem do strony internetowej producenta. Znajdziemy na niej instrukcję obsługi, która pozornie może wydawać się krótka, jednak biorąc pod uwagę możliwości programu, okazuje się wystarczająco wyczerpywać temat, przez co może stanowić cenne źródło wiedzy dla każdego użytkownika.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
File extension fixerFile extension fixer 2.2.0.0
Wersja stabilna
0.55 MB | 2019-06-13

Ilość pobrań: 467 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
File extension fixer