w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 97
Wszystkich postów: 904609
Wszystkich tematów: 127617

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6928 dni

SpaceMonger 3.0 Build 1697


SpaceMonger to bardzo ciekawy program przeznaczony do analizy wolnego miejsca na dyskach lokalnych, sieciowych i wirtualnych (dostępnych w ramach chmur Dropbox, Google Drive oraz OneDrive). Pozwala na tworzenie ciekawych zestawień i wykresów dotyczących całych partycji, bądź wybranych folderów, jak również tworzenie list ulubionych lokalizacji, by przyśpieszyć sobie pracę w przyszłości. W aplikacji dostępna jest także wyszukiwarka konkretnych dokumentów, co pozwoli szybko zlokalizować pliki, które chcemy skopiować, usunąć, bądź przenieść (te czynności również mogą zostać wykonane bezpośrednio z eksploratora dostępnego w opisywanym programie).

Pomimo dość dużej funkcjonalności, aplikacja pozostaje bardzo prosta w obsłudze, charakteryzując się przy tym minimalistycznym i ciekawym graficznie interfejsem. Główną funkcjonalność związaną z uzyskiwaniem wykresów wykorzystamy wskazując programowi lokalizację do przeszukania w lewej części okna. Zebrane wyniki będą prezentowane na bieżąco w centralnej części programu, gdzie przy pomocy przycisków będziemy mogli przełączać się pomiędzy dwoma typami wykresów. Kliknięcie nazwy dowolnego folderu pozwoli nam z kolei zawęzić przedstawiony raport do wyników tylko wybranej ścieżki.

Chociaż narzędzia dostępne w programie są bardzo intuicyjne, przed skorzystaniem z programu warto odwiedzić stronę internetową producenta, na której udostępnione zostały krótkie filmy, prezentujące funkcjonalność każdej z dziewięciu głównych funkcji aplikacji. Pozwolą one szybko zorientować się przyszłemu użytkownikowi w obsłudze i po zainstalowaniu programu nie tracić czasu na naukę funkcjonalności poszczególnych narzędzi.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do zaledwie 3 dni działania.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, przy pierwszym uruchomieniu konieczne jest podanie aktywnego adresu e-mail oraz zweryfikowanie instalacji poprzez kliknięcie łącza w wiadomości mailowej, którą otrzymamy na podany adres.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
SpaceMongerSpaceMonger 3.0 Build 1697
Wersja stabilna
5.16 MB | 2015-01-04

Ilość pobrań: 236 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SpaceMonger