w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 247
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

File Governor 2.3.0.0


File Governor to interesujący program, przy pomocy którego odblokujemy ograniczenia spoczywające na konkretnych lokalizacjach systemu, by umożliwić swobodną edycję plików, które w danej chwili wykorzystywane są wykorzystywane przez Windowsa. Program, bazując na atrybutach plików, modyfikuje je w odpowiedni sposób, aby operacje normalnie niedozwolone w systemie operacyjnym, mogły zostać wykonane przez użytkownika. Dzięki temu, po skorzystaniu z programu, możliwe będzie modyfikowanie uchwytów plików, ich nazw oraz usuwanie wybranych dokumentów.

Prócz użyteczności dla zaawansowanych użytkowników chcących modyfikować konkretne parametry plików (na przykład bibliotek DLL), aplikację można z powodzeniem wykorzystać do eliminowania dokumentów, które zostały zablokowane na przykład poprzez oprogramowanie szpiegowskie czy inne szkodliwe programy, przez co zmniejszone jest bezpieczeństwo przechowywanych na komputerze poufnych informacji i dokumentów. Ponieważ wraz z instalacją program automatycznie dodaje własną pozycję do menu kontekstowego eksploratora, wybrany plik można bardzo szybko odblokować, korzystając z odpowiedniej opcji w menu kryjącym się pod prawym przyciskiem myszy.

Do zalet programu należy zaliczyć szybkość i stabilność jego pracy oraz nieduże wymagania sprzętowe. Dostępne z poziomu paska narzędzi opcje pozwalają szybko przenieść się do typowych lokalizacji systemowych związanych z usługami czy funkcjonowaniem komputera, dzięki czemu osoba odblokowująca kolejne pliki z poziomu programu może wygodnie przełączać się pomiędzy innymi, hipotetycznie przydatnymi w danej chwili narzędziami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
File GovernorFile Governor 2.3.0.0
Wersja stabilna
1.86 MB | 2019-01-07

Ilość pobrań: 119 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
File Governor