w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 171
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6644 dni

NTFS Access 2.5


NTFS Access to program pozwalający odzyskać dostęp do zablokowanych katalogów w systemie poprzez atrybuty (zmieniając prawa użytkownika). Okaże się również pomocny w sytuacji, kiedy będziemy chcieli uzyskać dostęp do folderów innego użytkownika systemu z poziomu innego konta użytkownika; przy pomocy NTFS Access zmienimy właściciela katalogu, nadając mu pełne, nowe prawa dostępu.

Co najważniejsze, program jest bardzo prosty w obsłudze. Całe wykorzystanie możliwości zostało zorganizowane w formie kreatora, dzięki czemu nie zaginiemy w gąszczu niepotrzebnych opcji. Proces zmiany praw katalogu sprowadza się do wybrania odpowiedniej ścieżki oraz zaznaczenia interesujących nas modyfikacji, które chcemy wprowadzić. Gotowe do zapisu zmiany wprowadzane są niemal natychmiastowo, po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. W programie nie wykorzystano niestety możliwości modyfikacji praw kilku katalogów jednocześnie; konieczne jest ręczne powtarzanie tej czynności, jeśli jesteśmy zainteresowani dostępem do więcej niż jednego folderu za jednym razem (oczywiście mowa jest tutaj o lokalizacjach innych, niż podkatalogi wybranego folderu).

Pomoc do programu została zrealizowana w formie forum użytkowników, które dostępne jest na stronie internetowej producenta. Choć program jest bardzo wyspecjalizowany jeśli chodzi o możliwości, mniej doświadczonym użytkownikom może brakować choćby krótkiego poradnika offline dostępnego z poziomu pomocy. Aby uzyskać dodatkowe informacje o programie, warto zajrzeć do pliku tekstowego, który znajduje się w pobieranej paczce z aplikacją.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
NTFS AccessNTFS Access 2.5
Wersja stabilna
0.02 MB | 2017-10-30

Ilość pobrań: 1083 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
NTFS Access