w
googluj

Max Tabs 0.3.0.1


Max Tabs to niewielkie rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox (oraz innych, które na niej bazują), za pomocą którego ustalimy górny limit ilości jednocześnie otwartych kart w przeglądarce. Może się to okazać przydatne zarówno z powodu wydajności komputera, na którym pracujemy, jak i samej czytelności ekranu (jak wiadomo po otwarciu pewnej ilości kart, ich etykiety zaczynają być ukrywane).

Choć domyślnie program ogranicza ilość przeglądanych równocześnie witryn internetowych do 10 otwartych kart, w ustawieniach programu mamy możliwość modyfikacji tego ustawienia w ogromnym zakresie (w praktyce bez żadnych ograniczeń). O swoim działaniu program informuje użytkownika wygodnym licznikiem na pasku zakładek, na którym na bieżąco możemy obserwować status wykorzystania zadanego limitu; dowiadujemy się na przykład, iż mamy otwarte dwie z dziesięciu możliwych kart ("2/10").

Dużą zaletą dodatku jest jego bardzo niewielki rozmiar, dzięki czemu z powodzeniem będzie funkcjonować na maszynie o dowolnej wydajności. Z poziomu karty informacyjnej rozszerzenia, które dostępne jest w Firefoxie, możemy bez wysiłku dostać się na stronę poświęconą programowi w sklepie z aplikacjami do przeglądarki, gdzie możemy przejrzeć poprzednie jego wersje lub przyczynić się do jego rozwoju, pobierając kod aplikacji (bazuje ona na otwartej licencji), aby go zmodyfikować.

Uwaga!
Instalacja rozszerzenie nie wymaga restartu przeglądarki.

Wymagania!
Dodatek współpracuje z przeglądarkami w wersji co najmniej 19.0.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Max TabsMax Tabs 0.3.0.1
Wersja stabilna
0.2 MB | 2016-11-20

Ilość pobrań: 70 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Max Tabs