w
googluj

Tab Bundler 2.6.13


Tab Bundler to dodatek do przeglądarki internetowej Google Chrome, dzięki któremu szybko zapamiętamy i czytelnie posegregujemy odwiedzane strony na foldery, którym ręcznie nadamy nazwy. Z poziomu stworzonej listy będziemy przy tym mogli w każdym momencie otworzyć dowolną z zapamiętanych witryn i wrócić do przeglądania treści strony.

Aplikacja stanowi ciekawą alternatywę dla standardowego umieszczania stron na pasku zakładek, który w pewnym stopniu ogranicza pole pracy z przeglądarką. Opisywany dodatek rezyduje na pasku programu pod postacią ikony, dzięki czemu cała lista zapamiętanych stron z uwzględnieniem podziału na foldery, wyświetlana jest dopiero po jej kliknięciu, nie zajmując niepotrzebnie miejsca na ekranie, kiedy nie jest potrzebna.

Program może zostać użyty także do zapamiętywania sesji, a więc całych zestawów aktualnie otwartych w Chromie kart. Jednym kliknięciem możemy stworzyć nowy zestaw (lub edytować już istniejący), który od tego momentu będzie zawierać w sobie jedynie strony, które w danej chwili przeglądamy. Na tym polu dodatek posiada zabezpieczenie, które ostrzeże nas przed nadpisaniem danych, abyśmy przypadkiem nie stracili niechcący poprzednio zapamiętanych adresów witryn. Tab Bundler może zostać polecony każdemu, kto poszukuje alternatywnego sposobu na zapamiętywanie zakładek oraz sesji przeglądarki.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Tab BundlerTab Bundler 2.6.13
Wersja stabilna
0.68 MB | 2019-09-03

Ilość pobrań: 68 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Tab Bundler