w
googluj

Dayboard 0.15.1


Dayboard to bardzo funkcjonalne, minimalistyczne rozszerzenie do przeglądarki internetowej Google Chrome, dzięki któremu nowo otwarta karta w programie przedstawiać będzie czytelną listę rzeczy, które zaplanowaliśmy zrobić danego dnia. Program pozwala zapisać maksymalnie 5 takich wydarzeń, a następnie odhaczać już wykonane, podobnie jak w programach oferujących tworzenie list ToDo.

Obsługa dodatku jest bardzo intuicyjna, bowiem nie wymaga żadnej konfiguracji, a jedynie rozpoczęcia pracy poprzez dodawanie kolejnych pozycji do listy wydarzeń danego dnia. Choć aplikacja jest anglojęzyczna, z powodzeniem obsługiwane są polskie znaki diakrytyczne, co należy uznać za duży plus. Prócz czytelnego podsumowania dnia, program pozwala również wyświetlić informacji w widoku, w którym dużo większą czcionką prezentowane jest kolejne wydarzenie oraz informacja ile dodatkowo zostało ukrytych. Wraz z ich sukcesywnym wykonywaniem (zaznaczaniem, że zostały zrealizowane), wydarzenia zmieniają się, prezentując informacje o kolejnym z nich.

Choć dodatek jest początkowej fazie rozwoju, zapowiada się bardzo ciekawie, już teraz przedstawiając przyciski, które w przyszłości będą prowadzić do nowych funkcji aplikacji. Będzie oferowany między innymi dostęp do historii oraz dodatkowe ustawiania. Na chwilę obecną producentów należy pochwalić za wysokie dopracowanie rozszerzenia będącego na razie jedynie wersją rozwojową Beta.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
DayboardDayboard 0.15.1
Wersja stabilna
1.77 MB | 2017-09-17

Ilość pobrań: 66 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Dayboard
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:31
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
Dayboard 0.15.1