w
googluj

Draftable for Gmail 0.0.0.21


Draftable for Gmail to łatwy w obsłudze system kontroli wersji dokumentów obsługiwanych poprzez pocztę Gmail, który jest dodatkiem do przeglądarki Google Chrome. Cechuje się wysoką czytelnością tworzonych porównań, które podobnie, jak w przypadku systemów kontroli wersji używanych podczas pisania kodu nowych programów, bazują na kolorystycznych odznaczeniach dodanych oraz usuniętych treści, dzięki czemu szybko znajdziemy interesujące nas fragmenty tekstu, które zostały zmodyfikowane.

Dużym plusem rozszerzenia jest również jego przyjazna (również początkującemu użytkownikowi) konfiguracja. Instalacja przebiega niemal automatycznie; po zaakceptowaniu niezbędnych pozwoleń, należy jedynie zalogować się na odpowiednie konto pocztowe, a po włączeniu dodatku w przeglądarce, od razu zobaczymy przycisk dający nam dostęp do funkcji Draftable w oknie Gmaila.

Dodatek pozwala na wygodne przeglądanie kolejnych zmian w dokumentach, którymi zarządzamy poprzez naszą pocztę. Wyświetlane są informacje o tym kiedy oraz jakie modyfikacje zostały do nich wprowadzone. W dowolnym momencie mamy dostęp do poprzednich wersji dokumentu, które prezentowane są chronologicznie w dedykowanym oknie. Przydatne mogą okazać się zaimplementowane w Draftable funkcje wykrywające anomalia w dokumentach, a więc fragmenty, które, zdaniem algorytmu programu, nie powinny się w nim znaleźć. Pomoże to wychwycić użytkownikowi niechciane zmiany w treści tworzonych plików.

Wymagania!
Aby dodatek mógł działać, konieczne jest zalogowanie użytkownika w przeglądarce oraz zezwolenie aplikacji na kontrolowanie naszej poczty Gmail.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Draftable for GmailDraftable for Gmail 0.0.0.21
Wersja stabilna
0.06 MB | 2015-10-25

Ilość pobrań: 65 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Draftable for Gmail