w
googluj

MyPermissions Cleaner 1.9.3


MyPermissions Cleaner to rozszerzenie do przeglądarek internetowych, dostępne dla wszystkich najpopularniejszych programów tego typu (Chrome'a, Firefoxa, Opery, Safari oraz Internet Explorera). Pozwala na analizę oraz zarządzanie zezwoleniami wykorzystywanymi w serwisach społecznościowych oraz innych usługach internetowych. Dodatek obsługuje między innymi Facebooka, Twittera, Google+, Dropboxa, Instagram, Linkedin czy Flickra.

Prócz długiej listy obsługiwanych usług, dużym plusem programu jest prostota jego obsługi. Charakteryzuje się nowoczesnym, ale minimalistycznym interfejsem, dzięki czemu wszystkie opcje mogą być obsługiwane w sposób intuicyjny. Po włączeniu dodatku, który zaznacza swoją obecność ikoną na pasku narzędzi przeglądarki, program rozpocznie analizę, w wyniku której będziemy mogli przeglądnąć zezwolenia serwisów, do których w danej chwili jesteśmy zalogowani. Jeśli tak nie jest, program zaproponuje logowanie do wybranego serwisu z listy.

Co istotniejsze, po wyświetleniu zezwoleń możemy je nie tylko przeglądać, ale też edytować. Jest to o tyle wygodne, iż po pierwsze w jednym miejscu możemy kontrolować nasze konta z różnych sieci społecznościowych czy usług, a po drugie sposób kontroli jest ujednolicony, dzięki czemu nie musimy zagłębiać się w instrukcje obsługi czy "na ślepo" szukać pewnych ustawień, które w kolejnych serwisach nie muszą znajdować się w tym samym miejscu w strukturze preferencji konta użytkownika.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do strony producenta, na której należy wybrać opcję pobierania lub instalacji, dostępną na stronie głównej. Skrypt automatycznie rozpozna przeglądarkę, z jakiej korzystamy i pozwoli pobrać odpowiednią wersję rozszerzenia.

Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
MyPermissions CleanerMyPermissions Cleaner 1.9.3
Wersja stabilna
0.85 MB | 2016-02-01
przejdź MyPermissions Cleaner dla Android

Ilość pobrań: 490 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MyPermissions Cleaner