w
googluj

Open With 6.8.1


Open With jest rozszerzeniem do przeglądarki internetowej Firefox (oraz innych programów na niej bazujących), Thunderbird oraz SeaMonkey, dzięki któremu jednym kliknięciem myszy mamy możliwość otwierania linków i przeglądanych stron, za pomocą innych przeglądarek zainstalowanych na komputerze. Jest to świetne rozwiązanie na przykład na webmasterów, którzy podczas swojej pracy muszą sprawdzać poprawność funkcjonowania tworzonych witryn na wielu przeglądarkach aby wykryć ewentualne błędy w kodzie.

Program pozostaje oczywiście równie funkcjonalny dla "zwykłych" użytkowników, którym umożliwi na przykład otwieranie linków związanych z fotografiami inną przeglądarką, niż hiperłączy, które dotyczą artykułów, bo być może inna przeglądarka, z której korzysta, pozwala lepiej blokować, uciążliwe podczas czytania tekstu, reklamy.

Obsługa rozszerzenia jest bardzo prosta i sprowadza się do wskazania dodatkowi jednej z kilku opcji pojawiających się w menu kontekstowym lub z poziomu menu dodatku. Ustawienia programu są bardzo podstawowe i pozwalają sprecyzować, które aplikacje mają znaleźć się na liście dostępnych alternatywnych przeglądarek. Warto dodać, iż dodatek nie spowalnia pracy Firefoxa a może okazać się niejeden raz przydatny, wobec czego stanowi ciekawą propozycję dla każdego internauty.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Open WithOpen With 6.8.1
Wersja stabilna
0.12 MB | 2017-04-02

Ilość pobrań: 172 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Open With