w
googluj

Classic Theme Restorer 1.7.8


Classic Theme Restorer to ciekawy, rozbudowany dodatek do przeglądarki internetowej Firefox (oraz innych programów na niej bazujących), dzięki któremu użytkownicy najnowszej wersji przeglądarki mogą w szerokim zakresie edytować wygląd i zachowanie interfejsu programu, co między innymi pozwoli na przywrócenie wyglądu aplikacji do tytułowego "klasycznego" układu, znanego z poprzednich generacji Firefoxa.

Rozszerzenie charakteryzuje się bardzo rozbudowanymi możliwościami, wśród których znajdziemy między innymi możliwość edycji wyglądu kart (w tym ich stylu, rozmiaru, lokalizacji oraz zachowania), pozycji przycisków nawigacyjnych oraz kolorystyki. Dodatkowo znajdziemy również nowe przydatne opcje w menu kontekstowym przeglądarki. Co istotne, mimo tak szerokiego wachlarzu oferowanych opcji, program, jak na przeglądarkowe rozszerzenie nie zajmuje dużo miejsca oraz nie wpływa negatywnie na szybkość jej działania oraz uruchamiania, co jest szczególnie ważne i zauważalne w przypadku odchudzonych wersji Firefoxa, np. przeglądarki Light Firefox.

Miłośnikom możliwie największej funkcjonalności w przypadku dodatków do przeglądarek, polecamy wypróbowanie edycji Beta, która między innymi rozszerza jego funkcjonalność, pozwalając na przykład na dostosowywanie aplikacji w przypadku wykorzystania interfejsu AeroGlass w systemie Windows oraz udostępnia nowe opcje konfiguracyjne menu kontekstowego. Teraz gdy ktoś zapyta: "Jak przywrócić stary wygląd w Firefox 29", odpowiedź jest prosta: Classic Theme Restorer.

Wymagania!
Dodatek kompatybilny jest z przeglądarkami Firefox w wersji co najmniej 29.0.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (17 głosów)

Strefa Download programu
Classic Theme RestorerClassic Theme Restorer 1.7.8
Wersja stabilna
0.01 MB | 2023-11-20

Ilość pobrań: 2000 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Classic Theme Restorer