w
googluj

Disconnect Search 2.0.4


Disconnect Search to bardzo przydatne rozszerzenie do przeglądarki internetowej, dzięki któremu podczas korzystania z wyszukiwarek, dane prywatne użytkownika (takie jak hasła wyszukiwania czy dane osobowe, kiedy jesteśmy zalogowani w usłudze producenta wyszukiwarki) są podmieniane na informacje pochodzące od Disconnect Search, aby zapewnić maksimum prywatności i bezpieczeństwa podczas przeglądania zasobów Sieci.

Zaraz po instalacji, dodatek praktycznie nie wymaga żadnej konfiguracji i od razu gotowy jest do działania. Jego obsługa jest bardzo prosta dzięki przejrzystemu i dopracowanemu, ale minimalistycznemu interfejsowi. Chcąc wykorzystać możliwości programu, kiedy będziemy chcieli skorzystać z internetowej wyszukiwarki, zamiast kierować się jej witrynę, powinniśmy skorzystać z przycisku rozszerzenia Disconnect Search, które wyświetli nam wygodny, alternatywny pasek wyszukiwania. Wpisujemy w nim hasło, o którym informacje chcemy zgromadzić, następnie wybieramy, z jakiej wyszukiwarki chcemy skorzystać i naciskamy klawisz Enter. Program obsługuje pięć najpopularniejszych silników wyszukiwania (w tym Google, Yahoo oraz Bing), dzięki czemu sprosta wymaganiom znakomitej większości internautów.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Wymagania!
Program dostępny jest jako rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, Opery oraz Mozilla Firefox. Link prowadzi do strony producenta, na której po kliknięciu przycisku "Get Disconnect Search", automatycznie zostanie wybrana odpowiednia wersja dla przeglądarki użytkownika.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Disconnect SearchDisconnect Search 2.0.4
Wersja stabilna
0.05 MB | 2014-05-03
przejdź Disconnect Search dla Android

Ilość pobrań: 508 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Disconnect Search