w
googluj

Disconnect Search 1.5


ico
Wyszukiwarki są nieodłącznym elementem pozyskiwania informacji w internecie. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, ile niepożądanych reakcji może wzbudzić niewinna akcja użytkownika w sieci. Dobrym sposobem na ominięcie groźnych pułapek z tym związanych jest aplikacja Disconnect Search, będącą bezpiecznym sposobem na korzystanie z popularnych wyszukiwarek, która czyni z nas niewidzialnych wędrowców po internetowej przestrzeni.

Pierwsze kroki tego produktu nierozerwalnie związane są z przeglądarkami Chrome i Firefox, gdzie Disconnect pełnił rolę wtyczki. Dziś producent zaprasza do korzystania z aplikacji na systemie Android. Program efektywnie maskuje adres IP urządzenia odwiedzającego sieć oraz ciasteczka (cookies), dzięki czemu każde działanie jest w pełni bezpieczne i niedostępne dla podmiotów przechwytujących nasze dane lub dostawców usług internetowych. Wszystko za sprawą serwerów VPN, które uniemożliwiają śledzenie użytkowników sieci.

Aplikacja stosuje kilka najpopularniejszych wyszukiwarek, a mianowicie Google, Bing, Yahoo, blekko i DuckDuckGo, dlatego też korzystanie z programu nie wiąże się ze zmianą przyzwyczajeń użytkownika. Jedyną wadą aplikacji jest jej wolniejsze działanie od innych wyszukiwarek, jednak ten aspekt staje w cieniu zyskiwanego bezpieczeństwa, które niewątpliwie gwarantuje w pełni darmowy Disconnect Search.
Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Disconnect SearchDisconnect Search dla Android
2018-06-23
przejdź Disconnect Search dla Windows

Ilość pobrań: 22 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Disconnect Search
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.18 15:08
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
W pełni darmowy na ograniczoną liczbę przeglądarek.
Disconnect Search