w
googluj

Dolphin Zero 1.4.1


ico
Chęć zabezpieczenia swoich danych i tym samym zwiedzanie przestrzeni internetowej w pełni incognito, jest naturalną potrzebą każdego użytkownika sieci. W komputerach osobistych takie postępowanie jest już codziennością, natomiast wśród posiadaczy smartfonów czy tabletów nie jest jeszcze działaniem odruchowym.

Rękę do takich osób wyciągają producenci Dolphin Browser, którzy w grudniu ubiegłego roku wypuścili na rynek jego następcę, a mianowicie Dolphin Zero. Starszy kolega oferuje zdecydowanie więcej funkcji i możliwości, natomiast zasadniczą różnicą działającą na korzyść "bohatera" tej recenzji jest brak konieczności każdorazowego uruchamiania trybu prywatnego, bowiem w Zero jest on nierozerwalną częścią aplikacji. Przeglądając strony www pozostajemy kompletnie anonimowi, a wykonując kolejne kroki nie pozostawiamy po sobie żadnych śladów. Niewygodne adresy stron internetowych, ciasteczka, hasła, favicony, przechwycone dane - wszystko to właściciel smartfona czy tabletu usuwa jednym stuknięciem palca.

Kolejną zaletą aplikacji, o której należy wspomnieć jest jej szybkość działania, bowiem trudno zauważyć różnicę pomiędzy Dolphin Zero a najpopularniejszymi browserami. Ponadto, każdy może odpowiedzieć sobie na pytanie, czy produkt warto na stałe zaprosić w progi swojego urządzenia, ponieważ aplikacja jest w pełni darmowa.
Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Dolphin ZeroDolphin Zero dla Android
2018-08-27

Ilość pobrań: 35 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Dolphin Zero