w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 116
Wszystkich postów: 904516
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6755 dni

Extension Defender 1.0.2


Extension Defender to proste w obsłudze rozszerzenie do popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome, które skutecznie wyszukuje zainstalowane w niej aplikacje mogące być oprogramowaniem szkodliwym dla użytkownika.

Narzędzie ma stale rozszerzaną bazę podejrzanych dodatków, której aktualną wersję producent prezentuje na swojej stronie internetowej. Extension Defender korzystając z niej, klasyfikuje zainstalowane w przeglądarce użytkownika dodatki, ze względu na ich potencjalną szkodliwość dla prywatnych danych czy komputera. Program wykrywa oprogramowanie szpiegowskie, a także malware i adware. Znalezione zagrożenia prezentowane są na czytelnej liście, z której odczytamy z jakiego typu dodatkiem mamy do czynienia oraz do jakiej kategorii zakwalifikował go program. Bezpośrednio z tej listy możliwe jest także szybkie odinstalowanie rozszerzenia, aby już nie zagrażało naszemu komputerowi.

Producent programu zadbał, aby dodatek automatycznie aktualizował swoją bazę, dzięki czemu Internauta jest chroniony na podstawie najnowszych definicji szkodliwych aplikacji. Extension Defender znajduje zastosowanie nie tylko dla programów już doinstalowanych do przeglądarki. Również przed instalacją kolejnych, dodatek ostrzeże użytkownika, jeśli rozszerzenie wyda się podejrzane i będzie zagrażać bezpieczeństwu Internauty.

Producent udostępnia również Extension Defender w edycji dla przeglądarki Firefox.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Extension DefenderExtension Defender 1.0.2
Wersja stabilna
0.29 MB | 2014-02-12

Ilość pobrań: 189 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Extension Defender