w
googluj

Bitdefender TrafficLight 3.1.6


Bitdefender TrafficLight to dodatek do przeglądarki internetowej, który pozwala zwiększyć bezpieczeństwo użytkownika podczas przeglądania zasobów Sieci. Program wykorzystuje w tym celu zaawansowane filtry, wykrywające próby wyłudzania informacji, takich jak hasła czy loginy, a także działanie szkodliwego dla komputera internauty innego oprogramowania. Producent udostępnia rozszerzenie w wersjach dla przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Apple Safari.

Obsługa dodatku nie wymaga żadnego wkładu od strony użytkownika. Wystarczy zainstalować odpowiednią wersję programu, który sam uruchomi się przy następnym starcie przeglądarki. Od tej chwili będzie informować o swojej obecności ikoną na pasku zakładek. Wystarczy na nią kliknąć, aby Bitdefender TrafficLight wyświetlił informacje o danych, z których korzysta witryna internetowa, którą w danym momencie przeglądamy.

Prócz ochrony przed phishingiem, wirusami, trojanami oraz malware, program posiada wbudowany moduł ostrzegania na bieżąco, który analizuje wybory internauty i ostrzega go przed odwiedzeniem podejrzanych stron w Sieci. W ich składa wchodzą zarówno witryny, które mogą przyczynić się do utraty prywatnych danych użytkownika, jak i strony, które swoim wyglądem powinny udawać witryny innych producentów. Rozszerzenie wspomaga także korzystanie z serwisów społecznościowych.

Do zalet Bitdefender TrafficLight należy dodać jego niewielką zajętość pamięci operacyjnej, przez co działanie dodatku nie obciąża dodatkowo samej przeglądarki, a co za tym idzie całego systemu operacyjnego.

Uwaga!
Link do pobrania automatycznie przekieruje użytkownika do strony producenta, gdzie następnie klikamy w FREE DOWNLOAD.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Bitdefender TrafficLightBitdefender TrafficLight 3.1.6
Wersja stabilna
4.66 MB | 2021-05-15

Ilość pobrań: 702 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Bitdefender TrafficLight
avatararrow
~Koksu napakowany | 2014.09.15 22:09
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zajebisty program
Bitdefender TrafficLight 0.2.18