w
googluj

Nimbus Screen Capture 9.9.887.9989


Nimbus Screen Capture jest dodatkiem do przeglądarki internetowej Chrome lub Firefox, który umożliwia wygodne tworzenie zrzutów ekranów stron internetowych. Mogą one obejmować cały ekran, ale również jedynie wyznaczony przez użytkownika obszar. Wygodnym dodatkiem jest wbudowana możliwość zmiany rozmiaru stworzonych obrazów, dodawania do nich adnotacji w formie tekstu, a także nakładanie symboli, na przykład strzałek zwracających uwagę na istotne elementy zrzutu.

Wszystkie wygenerowane rozszerzeniem Nimbus Screen Capture zrzuty można zapisać w formacie PNG, JPG lub BMP. Bardzo wygodną funkcją jest integracja aplikacji z uploaderem, dzięki któremu stworzone pliki graficzne możemy natychmiastowo przegrać na dysk Google Drive, aby następnie podzielić się nimi z przyjaciółmi czy znajomymi lub po prostu archiwizować. Zrzutami można również zarządzać poprzez przeglądarkową aplikację dostępną po zalogowaniu na konto użytkownika usługi.

Choć obsługa dodatku jest prosta, warto wspomnieć o udostępnianym przez producenta krótkim poradniku, dzięki któremu początkujący użytkownicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o sposobie działania poszczególnych dostępnych w programie narzędzi. Poradnik dostępny jest pod tym adresem.

Uwaga!
Link instalatora kieruje na stronę producenta, z poziomu której możliwy jest wybór przeglądarki, do której rozszerzenie chce pobrać użytkownik.

Wymagania!
Aby skorzystać z niektórych funkcji dodatku, konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika. W tym celu wymagane jest jedynie podanie poprawnego adresu e-mail i stworzenie hasła. Przy rejestracji istnieje możliwość zrezygnowania z newslettera producenta, który może być wysyłany na podany adres mailowy, w przypadku wyrażenia na to zgody.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Nimbus Screen CaptureNimbus Screen Capture 9.9.887.9989
Wersja stabilna
23.66 MB | 2023-12-08

Ilość pobrań: 484 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Nimbus Screen Capture