w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 113
Wszystkich postów: 904371
Wszystkich tematów: 127547

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6572 dni

Nimbus Notes 3.2.7


Nimbus Notes to rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które pozwala na szybkie tworzenie czytelnych notatek z możliwością nadania im podstawowego formatowania. Dzięki integracji dodatku z kontem użytkownika usługi Nimbus, notatki mogą być automatycznie synchronizowane z chmurą, aby możliwy był do nich dostęp z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego będącego w zasięgu Sieci. Co ważne, korzystając z notatek na innym urządzeniu niż nasz komputer z Chromem, nie musimy być posiadaczami właśnie tej przeglądarki, bowiem producent po zalogowaniu oferuje aplikację webową do obsługi notatek, świetnie działającą na dowolnej przeglądarce internetowej.

Obsługa dodatku jest bardzo prosta. Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć ikonę rozszerzenia, która instaluje się na pasku zakładek przeglądarki. Automatycznie zostanie otworzona nowa karta, w której wyświetlona zostanie ostatnio stworzona notatka. Lewa strona okna programu służy nawigacji, dzięki której otwierać możemy wcześniejsze swoje zapiski oraz dzielić je na foldery.

Proces dodawania nowej notatki sprowadza się do naciśnięcia przycisku z symbolem "+", który odsyła użytkownika do nowego dokumentu. Natychmiast możemy przystąpić do notowania, podczas którego możemy stosować podstawowe narzędzia formatu tekstu (pogrubienie, kursywę, podkreślenie i przekreślenie). Możliwe jest również wstawianie hiperłączy, a gotowe notatki można oznaczyć tagami, aby w przyszłości łatwiej je znaleźć.

Wymagania!
Aby notatki były zapisywane w chmurze, konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika Nimbus.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Nimbus NotesNimbus Notes 3.2.7
Wersja stabilna
0.73 MB | 2019-07-14

Ilość pobrań: 81 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Nimbus Notes