w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 150
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127588

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6752 dni

Nimbus Clipper 4.6.9


Nimbus Clipper to rozszerzenie do przeglądarki internetowej, które pozwala na wygodne zapisywanie treści spotykanych na internetowych witrynach, z podziałem na ich typ oraz tworzenie do nich notatek. Dane te są następnie zapisywane w chmurze, dzięki czemu użytkownik ma do nich wgląd z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, za pośrednictwem panelu dostępnego z poziomu przeglądarki. Program dostępny jest jako dodatek Chrome'a oraz Firefoxa.

Obsługa rozszerzenia jest bardzo prosta. Po zainstalowaniu program pojawia się na pasku przeglądarki w formie ikony. Wystarczy na nią kliknąć, aby u dołu ekranu pokazał się pasek kilku opcji, które pozwalają na zapisanie treści znajdującej się na stronie internetowej na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest bezpośredni zapis w takiej formie, jaka widoczna jest dla użytkownika i obejmuje tylko fragment witryny, natomiast kolejny przycisk umożliwia zrzut całej bieżącej strony. Najciekawsze są dwie ostatnie opcje, z których pierwsza analizuje stronę pod kątem obecnych na niej fotografii i pozwala na zapis tych, które zostaną przez nas wybrane z wyświetlonej mini galerii. Analogiczny skutek, który jednak będzie dotyczył treści tekstowych na stronie, przyniesie wykorzystanie ostatniego przycisku z paska.

Przy każdym zrzucie, niezależnie od jego typu, użytkownik ma możliwość edycji zapisywanej treści oraz tytułów tworzonych notatek. Możliwe jest również nadawanie im tagów, aby w przyszłości łatwiej je odnaleźć przy pomocy wyszukiwarki. Nie należy zapominać, iż aplikacja pozwala również na tworzenie "zwykłych" notatek, bez wykonywania zrzutów stron internetowych. Wówczas do dyspozycji dostajemy dość rozbudowany edytor, który pozwala na formatowanie tekstu na wiele sposobów, jak również dodawania do notatki multimediów, takich jak obrazy czy listy ToDo.

Uwaga!
Link instalatora kieruje na stronę producenta, z poziomu której możliwy jest wybór przeglądarki, do której rozszerzenie chce pobrać użytkownik. Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Wymagania!
Aby skorzystać z programu, konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika. W tym celu wymagane jest jedynie podanie poprawnego adresu e-mail i stworzenie hasła. Przy rejestracji istnieje możliwość zrezygnowania z newslettera producenta, który może być wysyłany na podany adres mailowy, w przypadku wyrażenia na to zgody.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Nimbus ClipperNimbus Clipper 4.6.9
Wersja stabilna
0.67 MB | 2021-05-30
przejdź Nimbus Clipper dla Android

Ilość pobrań: 175 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Nimbus Clipper