w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 108
Wszystkich postów: 904516
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6755 dni

Shareaholic 3.0.1


Shareaholic jest to dodatek do przeglądarek internetowych umożliwiający w szybki sposób dzielenie się wartościowymi stronami internetowymi poprzez udostępnianie informacji na ich temat na najpopularniejszych profilach społecznościowych. Shareaholic jest kompatybilny z przeglądarkami: Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera oraz Songbird.

Narzędzie to jest niezwykle proste w obsłudze, więc praktycznie każdy użytkownik jest w stanie z niego korzystać niemal natychmiast. Aplikacja nie zawiera inwazyjnych reklam i nie spowalnia pracy przeglądarki.

W przypadku gdy spodobała nam się dana strona internetowa i chcemy się nią podzielić ze znajomymi, klikamy w zielony przycisk Shareaholic i wybieramy dany serwis społecznościowy. Logujemy się do niego i wyświetla nam się komunikat, że aplikacja chce publikować publiczne posty w naszym imieniu. Zatwierdzamy go i od tej pory nasze linki będą dodawane automatycznie. W przeglądarce Google Chrome mamy możliwość publikowania naszych linków bez potrzeby logowania do serwisu Facebook. Natomiast w Mozilla Firefox nie da się pominąć tego kroku.

Za pomocą kilku kliknięć, możemy udostępniać odwiedzane strony na ponad 100 serwisach internetowych. Do wyboru mamy wiele portali społecznościowych takich jak: Facebook, Twitter, Linkedln, Bepo, Yammer, Orkut, Plurk, Hyves, Netlog, FriendFeed, Twittley, Virb, Identi.ca, Plaxo Pulse i wiele innych. Do dyspozycji mamy także różne zakładki społecznościowe jak Pinterest, Google Bookmarks, Delicious, Evernote, StumbleUpon, Mister-Wong, Read Later, Box.net, MSDN, Stumpedia, Diigolet, BonzoBox, Wanelo, Wykop, Fwisp, eKudos itp. Aplikacja jest również powiązana z komunikatorami internetowymi umożliwiającymi natychmiastowy przesył wiadomości (ang. Instant Messaging). Są nimi Yahoo Messenger oraz AIM. Istnieją jeszcze takie pozycje jak Social News (Reddit, Digg, Techmeme, Fark, Care2 News, Zabox itp.), Blogging (WordPress Blog, Blogger Post, Livejournal, TypePad Post), Tumblelogs (Tumbir, Soup.io) oraz URL Shorteners (TinyURL, Bit.ly, Clicky.me, Su.pr itp.). Baza serwisów współpracujących z narzędziem Shareaholic ciągle jest powiększana.

Występuje również możliwość dzielenia się swoimi linkami drogą e-mailową. Nasze najchętniej odwiedzane strony możemy zapisać do schowka „Favorite”.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
ShareaholicShareaholic 3.0.1
Wersja stabilna
0.14 MB | 2016-10-02

Ilość pobrań: 76 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Shareaholic