w
googluj
pl

AirParrot 3.1.7


AirParrot jest niewielkim narzędziem pozwalającym na bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku do urządzeń z serii AppleTV. Transmisja odbywa się strumieniowo za pomocą Wi-Fi - komputer oraz sprzęt docelowy muszą być podłączone do tej samej sieci. Program współpracuje z dowolną ilością wyświetlaczy - wybór właściwego ekranu jest możliwy w menu głównym. Aplikacja wyróżnia się nieskomplikowanym interfejsem i sprawnym, bezproblemowym działaniem.

Narzędzie nie wymaga długiej konfiguracji i jest niemal zaraz po instalacji gotowe do pracy. AirParrot nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze dzięki funkcji minimalizacji do zasobnika systemowego. Po naciśnięciu prawym przyciskiem na ikonę w obszarze powiadomień możemy wybrać ekran, z którego będzie transmitowany obraz, jak również urządzenie docelowe. Ilość dodatkowych opcji nie jest imponująca. W oknie ustawień wybierzemy pole widzenia, jakość obrazu, maksymalną ilość klatek na sekundę, tryb wymuszania rozdzielczości 1080p oraz pokazywanie kursora.

Program jest wyposażony w mechanizm automatycznych aktualizacji. Na stronie producenta znajdziemy krótką dokumentację w postaci listy pytań i odpowiedzi.

Ograniczenia!
Narzędzie jest rozpowszechniane na zasadach licencji trial. Aplikacja działa w pełni funkcjonalnie, niemniej posiada istotne ograniczenie - wyłącza się automatycznie po upływie dwudziestu minut. Aby skorzystać z wydania testowego, należy podczas uruchomienia wybrać opcję "Try AirParrot". Limit jest usuwany po zakupie kodu seryjnego.

Wymagania!
AirParrot współpracuje z AppleTV drugiej lub trzeciej generacji (minimalna wersja iOS: 4.4). Narzędzie posiada oddzielne wydania dla systemów Windows oraz Mac OS X. Dla systemu firmy Apple dostępne są dwie dodatkowe funkcje: transmitowanie obrazu z wybranej aplikacji, rozszerzanie obszaru roboczego za pomocą wirtualnego monitora.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
AirParrotAirParrot 3.1.7
Wersja stabilna 32-bitowa
73.06 MB | 2023-01-18
AirParrot 3.1.7
Wersja stabilna 64-bitowa
75.54 MB | 2023-01-18

Ilość pobrań: 915 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
AirParrot